Перевізник поскаржився на тернопільські дороги

Перевізник поскаржився на тернопільські дороги
На якість доріг у Тернополі поскаржився один із перевізників. Директор АТП-13127 Василь Паньків направив листа у міське управління транспорту та в Державтоінспекцію з проханням звернути увагу на якість доріг у двох найкритичніших місцях.

- На зупинці біля  "Універсаму" у наших автобусах уже дві ресори тріснули, - розповідає Василь Паньків. - Дороги у Тернополі у більш-менш терпимому стані, однак, є такі місця, на які негайно слід звернути увагу. Наразі найбільш критичними у місті є два місця - зупинка біля автовокзалу і виїзд із зупинки на Злуки, що біля "Універсаму". Яма на Злуки дуже глибока. Деякі водії так її оминають, що ледь не вискакують на зустрічну смугу, що в свою чергу призводить до створення аварійних ситуацій.

Василь Паньків у п’ятницю, 23 січня, подав звернення в ДАІ  та управління транспорту міської ради з проханням звернути уваги на ці критичні місця та вплинути на дорожні служби, щоб ті провели ямковий ремонт.
- До весни не можна чекати, оскільки за цей час стан доріг ще більше погіршиться, - каже перевізник.
Публічне акціонерне товариство "АТП-13127" є одним із найбільших перевізників у Тернополі. Щодня на автобусні маршрути Тернополя виходить близько 30 маршруток цього підприємства.

Коментарі (3)
  • Анонім
    А у Надала новітні ремонти - 2 рази сніг випав, і найновіші (!) дороги міста покрилися ямами. А бабло списали за метрову товщину асфальту!
    Антон Марчевський reply Анонім
    Дорогу відремонтувати - це лише половина справи. За нею ще потрібно доглядати. Якщо взимку сніг не відгортати, особливо коли вдень відлига, а увечері все знову замерзає, то посипеться навіть найміцніший асфальт.
  • Василиса
    на Злуки те урвище після зупинки вже залатали, ще до 23 січня. Але, на жаль, це єдина залатана яма. Взагалі, відколи розтанув сніг, по місту їздити стало страшно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Школярка з Тернополя здобула звання «Міні Модель Україна 2026» 21:00 У Зарваниці відбудеться Всеукраїнська проща 20:00 «Свій сік – весь рік»: подружжя з Тернополя відкрили станцію переробки фруктів та овочів photo_camera 19:00 Люксові авто в оренду за копійки і в «подарунок» для ГО: на чому їздить нардеп Андрій Богданець Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У Тернополі перевірять якість води з водоматів 17:31 Аварія на Дружбі: п'яний водій збив двох жінок на тротуарі та втік з місця ДТП 17:10 У Тернополі відкрили меморіальну таблицю на честь загиблого Героя-пластуна Андрія Буди photo_camera 16:30 Нацполіція проводить масштабні обшуки у посадовців ВЛК через мільйонні розбіжності в деклараціях photo_camera 16:04 З російського полону повернули трьох жителів Тернопільщини 15:38 На Микулинецькій ДТП: травмовану шестирічну дитину забрала швидка 15:16 Дорожні роботи на Тернопільщині: що зробили за тиждень на державних трасах 14:38 В Україну повернули 185 захисників! Відбувся другий етап обміну полоненими 14:31 Через ремонт дороги на Шептицького обмежать рух. Як курсуватиме громадський транспорт? 14:03 На «Сонячному» запрацював оновлений спортмайданчик. Ветерани зіграли з дітьми перший матч 13:28 Аварія на Чортківщині: водій загинув, 21-річна пасажирка у лікарні 12:53 Стартували «Творчі канікули – 2026»: дітей запрошують писати про Україну, мрії та майбутнє 12:15 Замість служби — торгував наркотиками: жителя Скалата підозрюють у збуті марихуани 11:42 У Тернополі замінили ще 100 вуличних ліхтарів: місто переходить на LED-освітлення 11:04 Майже 125 тисяч гривень переказала аферистам після дзвінка про «злам рахунку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up