Реєстрація електромобіля: як це зробити і у скільки обійдеться

Реєстрація електромобіля: як це зробити і у скільки обійдеться
  • Найпопулярнішою маркою залишається Nissan. У 2018-му таких авто зареєстрували на 84% більше, ніж минулого року.
  • Вартість «заправки» електромобіля в декілька разів нижча, ніж у бензинового чи дизельного авто.

На автошляхах Тернопільської області майже на 80% побільшало електрокарів. Про це повідомили в регіональному сервісному центрі МВС.

  • Від початку 2018 року в сервісних центрах МВС Тернопільської області  зареєстровано 68 електромобілів, у порівнянні з минулим роком ця цифра становить 38 таких транспортних засобів, що на 78 % більше, ніж в 2017 році, - повідомив провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в області Василь Барановський. - Найпопулярнішою  маркою залишється Nissan, перевагу яким в 2018 році віддали 58 автомобілістів області, якщо  у 2017 році зареєстровано 38 авто даної марки, що на 84% більше ніж у минулому році.  

Серед основних переваг електромобілів визначають екологічність та економічність. Вартість «заправки» електромобіля в декілька разів нижча, ніж у бензинового чи дизельного авто.

Щодо реєстрації таких транспортних засобів, то вона нічим не відрізняється від реєстрації традиційних авто, запевнили в регіональному сервісному центрі МВС.

Щоб поставити нещодавно придбаний за кордоном електромобіль на реєстрацію, потрібно:  

- документи з митниці,

- паспорт громадянина України

- ідентифікаційний код.

На їх підставі здійснюється реєстрація транспорту.

Витрати на реєстрацію

Якщо це перша реєстрація автомобіля, то власнику авто доведеться сплатити 3-5% від вартості транспортного засобу на рахунок Пенсійного фонду та близько 760 гривень за реєстрацію автомобіля (без послуг банку).

Довідка

Детальнішу інформацію можна дізнатись у регіональному сервісному центрі МВС в Тернопільській області (0352) 51-91-40.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни 14:30 Весна на Тернопільщині завершиться похолоданням, вітрами та дощем 13:50 Життя, які обірвала війна: у Тернополі молились за спокій душ захисників photo_camera 13:12 На Коновальця восьмирічна дівчинка потрапила під колеса автівки 12:37 У Тернополі відбудеться благодійний концерт «Оркестри волі» 12:05 Розшукують водія електросамоката, який у Сопільче врізався в дитину на велосипеді та втік 11:30 Крадіжка в офісі: тернополянину загрожує до восьми років за викрадені 10 тисяч гривень 11:15 Таунхауси «ЕDEM Таун», продаж другої черги розпочато (новини компаній) 10:50 У школах Тернополя пролунав останній дзвоник play_circle_filled photo_camera 10:18 На майдані Перемоги встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Валерію Дорохову 09:35 Завершується термін подачі заяв на призначення допомоги для ВПО 09:00 Війна забрала життя Героя з Чортківщини Арвідса Любасюка 08:00 В Україні посилять контроль за лікарняними: будуть зміни 22:07 «Червона рута» лунає — опір триває: у Тернополі проведуть обласний відбір легендарного конкурсу play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up