33-річний Ігор, який на мотоциклі розбився в ДТП на Бандери, у важкому стані

33-річний Ігор, який на мотоциклі розбився в ДТП на Бандери, у важкому стані
  • Чоловік перебуває у стані штучної коми. У нього травми голови та інші серйозні ушкодження. 
  • Вже відомо, що водій «Опеля» був тверезим. Щодо стану мотоцикліста в момент ДТП – висновки надасть експертиза. 

33-річний Ігор, який на мотоциклі потрапив в ДТП на Східному, у реанімації. Стан чоловіка важкий.

Нагадаємо, на просп. Бандери у Тернополі 27 липня сталась аварія, де зіткнулись «Опель Омега» та мотоцикліст. Водій мотоцикла був в шоломі, який від удару відлетів на метрів 10 від двоколісного транспорту.

  • На Бандери зіткнулись «Опель Омега» і мотоцикл, - повідомила речник управління патрульної поліції в області Оксана Смільська. – Іномарка повертала ліворуч, мотоцикл їхав прямо.

Як вдалось нам дізнатись, за кермом двоколісного перебував 33-річний тернополянин. Ігор проживає у Тернополі на проспекті Злуки. Чоловік зараз у реанімації лікарні швидкої допомоги. Стан його тяжкий, потерпілого ввели в стан штучної коми. Водій «Опеля», за попередніми даними, був тверезим. Щодо водія мотоцикла – поліцейські звернулись до слідчого судді з клопотанням про призначення токсикологічної експертизи, яка має зробити висновок щодо стану мотоцикліста в момент ДТП. Загалом у рамках цього кримінального провадження будуть призначені близько 7 експертиз.

Стільки ж експертиз проведуть і в рамках кримінального провадження щодо ДТП, в якій загинув 24-річний Сергій Харчук. Чоловік на своєму мотоциклі врізався у вантажінку, яка належить рятувальникам. Від отриманих травм він загинув на місці.

Детальніше читайте Мотоцикліст влетів у вантажівку рятувальників. Водій двоколісного загинув на місці
- Вже призначені автотехнічні, трасологічні, медичні експертизи, - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. - Лише після надходження висновків цих експертиз можна буде встановити причину ДТП та дати юридичну оцінку діям кожного з водіїв.

У Тернополі востаннє ДТП за участю мотоцикла, в якому серйозно травмувались люди, сталась 27 вересня минулого року на вул. Текстильній. Тоді важкі травми отримав пасажир двоколісного, а водій – травми середнього ступеню тяжкості.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Національний кешбек переходить на новий етап: у які терміни треба використати гроші 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень : дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 18:00 У найближчі дні потепліє до +28°, прогнозують грози і шквали Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up