Аварій на деяких вулицях Тернополя побільшало: патрульні назвали пікові дні та години

Аварій на деяких вулицях Тернополя побільшало: патрульні назвали пікові дні та години

Тернопільські патрульні посилюють контроль на аварійних ділянках доріг, де від початку 2021 року сталося найбільше ДТП з постраждалими.

Статистичні дані аналізу аварійності в м. Тернополі за останній квартал свідчать про збільшення кількості ДТП на окремих вулицях міста. Про це повідомляє патрульна поліція Тернопільської області.

Побільшало аварій на:

— на проспекті С. Бандери, в межах будинків № 72 - № 93, сталося 7 аварій;

— на вулиці Микулинецькій – 5 аварій;

— на вулиці Руській, в межах будинків № 22 - № 40, – 5 аварії;

— на вулиці Генерала М. Тарнавського – 4 аварії;

— на вулиці Бродівській, в межах будинків № 4 - № 44 А, – 3 аварії;

— на вулиці Князя Острозького, в межах будинків № 23 - № 55, – 4 аварії;

Окрім того, в патрульній поліції визначили, що найбільше автопригод трапляється у вівторок та середу (17% від загальної кількості ДТП), а пік аварійності припадає на 11-ту та 17-ту години.

Аби знизити кількість дорожньо-транспортних пригод, патрульні проводять профілактичні бесіди з водіями та пішоходами про недопущення порушень ПДР на вказаних ділянках. Злісних же порушників інспектори притягують до відповідальності згідно з положеннями КУпАП.

Заходи націлені на зменшення аварійності та дорожнього травматизму.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ігор Крупа
    Тільки розмітка на дорогах приведе до впорядкованості, а особливо на перехрестях з головним колом!
  • Новий Збараж
    Де парковки?
    Підземні, надземні чи які там.
    Строять тц, магазинчики при дорозі а парковок немає.
    Авто все більше.!

    Чекайте(мерія) , скоро будете жати, те що посіяли..
  • Ihor Bobak
    Ніяких профілактичних бесід,просто штрафують-виконують план
  • Михайло Карчевський
    Центр міста перетворився в суцільну парковку і цим самим перешкоджає рухові, внаслідок цього постійні затори.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:02 Бив батька кулаками, а потім копав ногами. А в суді тато пробачив і просив не карати суворо 14:00 «Нива» з Гусятинщини стала ветеранським чемпіоном Тернопільщини 40+ 13:00 Частково перекриють рух транспорту на Текстильній 12:00 У Гусятині ліквідували пожежу в багатоповерхівці Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 11:03 Визначення потреби в постійному сторонньому догляді: що важливо знати 10:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати 09:20 Відключення світла в Тернополі та області на 15 березня: будуть обмеження для промисловості і бізнесу 09:00 На Харківщині загинув прикордонник, працівник тернопільського технічного університету Володимир Чоп 21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up