Аварія на Кременеччині: легківка врізалася в дерево (ФОТО)

Аварія на Кременеччині: легківка врізалася в дерево (ФОТО)

13 травня о 15.44 районна бригада швидкої виїжджала у с. Лішня Кременецького району, на місце ДТП.

63-річний водій не впорався із керуванням та врізався у дерево, повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

Унаслідок удару чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та відкритий перелом нижньої щелепи. Постраждав й 52-річний пасажир цього авто, який отримав забої грудної клітки, тазу та забійну рану лобної ділянки голови. Після оперативно наданої медичної допомоги обох потерпілих шпиталізовано у Кременецьку райлікарню.

Фото аварії в с Лішня опублікувати у спільноті "Типовий Кременець".

Загалом за 13 травня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 271 виклик до пацієнтів, здійснили 85 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 117 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 28 пацієнтів. За 13 травня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 25 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 22 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 13 травня у службу швидкої допомоги звернулося ще 5 пацієнтів.

За 13 травня , порівняно з 12 травнем, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки, побутові травмування, побиття та ДТП.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:22 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 грудня. Без електрики будемо 12-14 годин 21:00 Медик-волонтер з Тернопільщини Андрій Надкевич отримав почесну нагороду від Головнокомандувача 20:03 Через шість років після ДТП водія засудили за смерть подружжя. Осиротіли четверо дітей 19:03 Якою була варенична у центрі Тернополя: дивіться відео! play_circle_filled Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 18:00 Жительку Тернопільщини ошукали на 26 тисяч через фейкову «зимову підтримку» 17:00 95 років і сила волі: медики врятували пацієнтку з тяжким переломом стег 16:03 Зруйновані сходи та дроти над головою: у якому стані підземний перехід на вулиці 15 Квітня (ВІДЕО) play_circle_filled 15:00 У Тернополі нагородили військових у День Збройних Сил України photo_camera 14:03 Різдвяні мелодії для героїв: оркестр виступив перед захисниками Тернополя photo_camera 13:03 На набережній провели благодійний забіг, щоб допомогти дітям, які постраждали від ракетного удару по Тернополю photo_camera 12:00 Дітям поліцейських, які зникли безвісти, влаштували тепле свято Миколая у Тернополі photo_camera 11:30 Розбитий вокзал, перебої з електрикою та постраждалі: наслідки масованої атаки на Україну 11:10 Ті, хто тримають небо: у День Збройних Сил України дякуємо Героям за наш захист 10:00 Золоте серце: тернопільський волонтер Юрій Кулик отримав відзнаку Президента 09:00 Підтвердили загибель Героїв з Тернопільщини Романа Микульського та Василя Валігури 07:30 У повітряному просторі Тернопільщини вночі 6 грудня фіксували ракети і дрони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up