Аварія на об'їзній: через несправні гальма у бензовоза розбились шість авто (оновлено)

Аварія на об'їзній: через несправні гальма у бензовоза розбились шість авто (оновлено)

ДТП на об'їзній біля повороту на Центральний ринок трапилась у суботу, 31 березня, близько 18.20. 

 

- Аварія трапилась через те, що у бензовова DAF були несправні гальма, - коментують в прес-службі управління патрульної поліції Тернопільської області. - У ДТП пошкоджено шість автомобілів. Постраждала 60-річна жінка. 

Як повідомили в прес-службі, повідомлення про аварію патрульні отримали близько 18.20. 

- 30-річний житель міста Ізмаїль Одеської області керував автомобілем марки DAF з напівпричіпом - автоцистерною, - коментують у прес-службі. - Він їхав в напрямку вулиці Микулинецької. Не впоравшись з керуванням зіткнувся з автомобілями Audi, за кермом якого був 23-річний водій, "ВАЗ 2107" за кермом якого був 64-річний водій, Volkswagen під керуванням 32-річного водія. Вони їхали попереду в попутному напрямку автоцистерни. Після зіткнення, авто Audi викинуло на смугу зустрічного руху. 

Там Audi зіткнулось з вантажівкою під керуванням 34-річного водія та автомобілем Renault під керуванням 46-річного водія, які їхали в зустрічному напрямку.є

В наслідок аварії постраждала пасажирка авто "ВАЗ 2107". 60-річна жінка отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забійну рану лобної ділянки голови, забій грудної клітки. Її забрала "швидка", але жінку не госпіталізовували. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ігор
    Абсолютно згідний з Володимиром. Журналісти ваша професія вимагає обєктивно висвітлювати новини та ситуації! Чому про стан дороги мовчите?
  • Володимир
    Засранці. Про несправність дороги ніхто навіть не згадав!!! Я сам чув як та фура тормозила, тож гальма я думаю спрацювали (можливо не до кінця), але якщо навіть якби вони були справні, то він би все рівно всіх зачіпив, бо ж попереду нього 100% підторможували всі перед ямами.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому» 16:50 У Західноукраїніському університеті відкрили стелу пам'яті полеглих студентів і викладачів 16:10 У деяких школах Тернопільщини працюватимуть «опорні кухні»: гарячі обіди матимуть усі учні 1-11 класів 15:30 Наші вдома: з ворожого полону повернули 160 українських Героїв play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:15 До понад 32 градусів у салоні: журналісти перевірили, яка температура у маршрутках і тролейбусах Тернополя 14:40 Сакура на згадку про курс: курсанти Тернопільського коледжу зберігають особливу традицію photo_camera 14:07 «Прошу — дайте моєму сину шанс!» Після невдалого стрибка у воду 17-річний хлопець знерухомлений 13:30 СБУ заявили про ураження двох російських кораблів військового забезпечення та засобів ППО 13:05 П’яний водій вчинив смертельну аварію та втік: суд залишив вирок у силі — сім років тюрми 12:33 Тернопільщину накриє надзвичайна спека: синоптики прогнозують +40°С 12:03 В аварії у Бережанах постраждав неповнолітній водій електросамоката 11:32 Пошукові роботи у Пужниках: польські та українські науковці не виявили масових захоронень 10:50 Спека — серйозне випробування для серця та судин: як вберегтись 10:10 Хотів «закрити кредит» — втратив 85 тисяч: нова схема шахраїв на Тернопільщині 09:37 Обирають керівника Тернопільського навчально-реабілітаційного центру: хто серед кандидатів 09:00 Війна забрала життя Героїв Вадима Сліворського, Дмитра Фуголя та Олега Ковалика 08:00 Зміни для водіїв: як тепер проїжджати перехрестя «Володимира Великого — Леся Курбаса — Овочева» 22:00 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі молитимуться за полеглих Героїв 21:00 Всю службу стояв нерухомо: лелека прилетів на церковне подвір'я на Тернопільщині (фото дня)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up