Бачили ями на 100 км відремонтованих доріг? Підрядники ліквідують їх за власний кошт

Бачили ями на 100 км відремонтованих доріг? Підрядники ліквідують їх за власний кошт
Дорога державного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська, село Озерна (хутори)
  • Не було жодної (!) скарги на ями, що з’явились на минулоріч закатаних новим асфальтом дорогах
  • Маєте зауваження щодо стану доріг – телефонуйте цілодобово до чергового САД: (0352) 52-54-43.

Шість років гарантії дають підрядники на поточний і середній ремонт доріг.

Проте жодної скарги на ями, що з’явились на ділянках доріг, відремонтованих у 2017, до дорожників не надходило. Якщо ж такі з’являться – усуватиме недоліки підрядник, який безпосередньо ремонтував дорогу. Про це повідомив начальник Служби автодоріг в області Богдан Юлик.

  • Згідно з гарантійними зобов’язаннями, що прописані в договорах на виконання робіт, підрядник зобов’язаний ліквідовувати недоліки за власний кошт і в найкоротші терміни та за сприятливих погодних умов, - запевнив Богдан Юлик.

Минулоріч в області відремонтовано поточним середнім ремонтом 84,3 км автомобільні дороги державного значення та 31,8 км автомобільні дороги місцевого значення.

Нагадаємо, у серпні стартували масштабні ремонтні роботи на одній з найнавантаженіших транспортних магістралей краю – Тернопіль-Львів.

  • Уся траса М-09 Тернопіль–Львів–Рава-Руська, колишня Н-02 Львів-Тернопіль, отримала нове покриття, - каже Богдан Юлик. - Варто зазначити, що 8 км від кордону з Львівщиною розпочали лагодити у 2016 році. Відтак, уся дорога з Тернополя до кордону з Львівщиною, довжина якої 39 км, стала комфортною для проїзду. А далі мешканці краю можуть відремонтованою дорогою швидко дістатися аж до кордону із сусідньою Польщею.

На замовлення Служби автомобільних доріг підрядна організація провела фрезерування старого покриття, регенерацію основи і відновила покриття з асфальтобетону на 28,4 кілометрах дороги М-19

Також шляховики провели поточний середній ремонт Н-18 Івано-Франківськ — Бучач — Тернопіль. У межах міста Монастириська відновили покриття на 3 км автошляху. 1,2 км сучасної дороги зробили в межах траси Т-20-17 Гримайлів — Яблунів.

На яких місцевих дорогах у 2017 р. оновили покриття? Всього – 32 км

  • С201509 Грабовець – Скоморохи,
  • С201507 Велика Березовиця – Буцнів,
  • С200312 Порохова — Космирин,
  • С201602 Джурин — Попівці,
  • С200806 Потік — Конюхи — Хоростець.

Довідка

Маєте зауваження щодо стану доріг – телефонуйте цілодобово до чергового САД: (0352) 52-54-43.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Taras
    на трасі М-09 Тернопіль–Львів–Рава-Руська на ділянці з Тернополя до Львова не скрізь є 2 шари асфальту, тобто нижній і верхній. Цього року будуть ще стелити верхній шар чи так і будемо стрибати з одного шару на другий. Така сама ситуація на дорозі Тернопіль-Кременець.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:05 У Великій Березовиці ярмаркують та збирають кошти на ремонт автівки для захисників photo_camera 11:20 Тернополяни вітають з Днем матері: добірка з соцмереж 10:00 «Колись ти оберігала мене, а нині я захищаю тебе»: військові 50-ї окремої артилерійської бригади вітають матусь зі святом play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Юрія Фарботу і Володимира Галунку Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи 18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової 16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up