Біля 6 магазину ДТП. Один з водіїв, підозрюють поліцейські, - напідпитку
- Про ДТП, яка сталась близько 21.10 на вул. Збаразькій, редакцію повідомив читач Андрій. Чоловік каже, потерпілих ніби немає.
- На місці працюють поліцейські. Вони припускають, що один з водіїв перед ДТП вживав алкоголь.
ДТП, в якій зіткнулись дві іномарки, сталась перед в’їздом під залізничний міст, що біля 6 магазину 23 листопада близько 21.10.
- Там чимало людей, побиті дві іномарки, - розповів читач Андрій. – Швидких на місці не було. Напевне, потерпілих немає. Рух транспорту ускладнений.
Інформацію про відсутність травмованих у цій аварії підтвердили і в управлінні патрульної поліції в області. Проте повідомили, що один з водіїв, ймовірно, перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Деталі – згодом.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
ВасильЗнову Овчарук валеріанку глушить? Чи це уже його однодумці і послідовники?