Біля двоаркового мосту облаштовують нову огорожу, щоб пішоходи не порушували правил

Біля двоаркового мосту облаштовують нову огорожу, щоб пішоходи не порушували правил
  • Робітники почали облаштовувати огорожу навколо зелених зон, які розділяли вулицю Родини Барвінських та Соломії Крушельницької у четвер, 24 жовтня.
  • Огорожа потрібна для того, щоб тернополяни не переходили дорогу у не призначених для цього місцях.

Біля кільця, яке облаштували на перехресті вулиць Соломії Крушельницької, Богдана Хмельницького та Родини Барвінських прибрали пішохідні переходи. Найближчі до них переходи розташовані в кількох десятках метрах від старих переходів, однак необачні тернополяни нехтують правилами дорожнього руху і переходять вулицю у невідведених місцях.

Щоб запобігти порушенням, на місцях старих переходів вирішили встановити паркан. Розмітку пішохідних переходів давно зафарбували, а відповідні дорожні знаки прибрали.

Як розповідають робітники, 24 жовтня вони встановлять опорні стовпці.

- Люди не звикли до змін, тому треба огородити ці місця, – розповідає один з робітників. – В цьому місці дуже багато людей продовжують ходити. Коли ми встановимо стовпчики, мають привезти решту деталей і ми почнемо зварювати огорожу. Якщо деталі привезуть вчасно, то до вихідних маємо впоратися.

Доки робітники встановлювали стовпці, люди продовжували ходити в цих місцях, навіть незважаючи на попереджувальні фігури. Грунт з газоном затоптали численні пішоходи. Чи допоможе огорожа запобігти порушенням – дізнаємося згодом.

Тернополян просять бути уважними на та дотримуватися правил дорожнього руху.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • MrGangstarM
    Паркан на тому клаптику як зайцю стоп-сигнал, можна пройти мимо, обгороджувати треба з країв і метрів по 30-40, тоді буде результат, а ту ділянку можна і не чіпати було. Але відмили певно нормально, ціна робіт десь під 20 полюбе...
  • Тарас
    Вершина кмітливості комунальників.
    Розмітка для пішохідного переходу, яку досі нормально не замалювали, огороджена парканом. Уже хочу побачити як це буде виглядати і як на це зреагують пішоходи, які взагалі толком не в курсі про зміни в організації руху на тому перехресті. Точно знайдуться кадри які будуть перелазити.
    Може ті переходи таки замалюють?
    Петро Білецький reply Тарас
    Навіть якщо їх замалюють я буду перелазити і йти тудою все одно. Сиситема хоче нас зламати, тратять на це великі бабки хоча може той паркан більше знадобився в іншому місці де він потрібен, але ні, потрібно зламати старі привички людей і прошити їм нові. До речі в мене є одна думка навіщо це все робиться. Щоб люди переходили дорогу поближче до тих магазинів що там стоять, а так йдуть мимо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up