У ДТП неподалік "Хутора" загинуло двоє чоловіків, третій - у лікарні. Медики кажуть, народився у сорочці

У ДТП неподалік "Хутора" загинуло двоє чоловіків, третій - у лікарні. Медики кажуть, народився у сорочці
  • Про аварію на вул. Чумацькій  18 червня близько 11.20 повідомили у соцмережі Facebook.
  • Близько 11.40 журналістка на місці ДТП побачила огороджену дорогу, багато поліції, вщент розбите авто та два тіла. Третього чоловіка  забрала "швидка".
  • За попередньою інформацією, яку подає поліція, водій не впорався з керуванням і врізався у дерево.

Спершу думали, що це навчання, бо у сторону "Дальнього пляжу" поїхало шість поліцейських авто, дві пожежних та "швидка". Але з'ясувалося, що неподалік "Хутора" розбилось авто.

За попередньою інформацією, як повідомляють в ГУ Нацполіції в Тернопільській області, водій автомобіля Ford Focus не впорався з керуванням та врізався у дерево. 

Причину автопригоди встановлюють слідчі. Наразі відомо, що двоє людей загинуло, ще одного травмованого госпіталізували до лікарні. Потерпілих витягували з автівки рятувальні служби. 

Триває слідство. Вирішується питання про внесення даної автопригоди в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 3 ККУ, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Третій чоловік у лікарні

Близько 11.40 на місці ДТП рятувальників та "швидкої" уже не було. Правоохоронці червоними стрічками відгородили ділянку дорогу, де трапилася трагедія. Там тимчасово обмежений рух, транспорт, який їде у сторону "Дальнього пляжу" або звідти, патрульні пропускали по черзі. 

Біля дерева стояло авто, ліва сторона, якою і врізалися у дерево, повністю розтрощена. Біля авто лежало два тіла, на вигляд чоловікам років 30. Третього чоловіка забрала "швидка". Як повідомила журналістці заступник директора Тернопільського центру екстреної медичної допомоги з медичної частини Ганна Мончак, чоловіка забрали у лікарню швидкої допомоги з діагнозом політравма, стан розцінюють, як важкий. 

Близько 12.50 головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський журналістці "20 хвилин" підтвердив, що чоловік живий і загроз для його життя немає. Йому близько 40 років.

- Він живий, стан пацієнта задовільний, - повідомив пан Чайківський. - В нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і множині забої по всьому тілу. Його вирізали з авто, але він живий. Зараз зробили певні обстеження і поки нічого іншого не діагностовано. Але зараз ще обстежується грудна клітка, не виключено, що в нього може бути перелом ребра, бо чоловік скаржиться на біль. Але видимого перелому немає. 

Почули свист коліс

Попри дорогу, яка введе до "Дальнього", працівники якраз роблять доріжку. Вони і викликали поліцію.

- Ми працювали метрів сто від місця події, - розповідає один із працівників пан Ігор. - Почули свист коліс і потім звук удару. Я обернув голову і побачив авто в дереві. Це було близько 9.30. Колега подзвонив рятувальникам, вони приїхали і потім приїхала поліція. 

Чоловік розповідає, що зустрічних авто в той момент не було, а загиблі їхали у сторону "Дальнього". 

Згодом правоохоронці повідомили, за попередньою інформацією, чоловіки поверталися з риболовлі. Водій виїхав за межі проїздної частини. В результаті удару кермувальник та пасажир – двадцятишестирічні чоловіки загинули на місці події. Ще одного пасажира, 1981 року народження, з закритою черепно-мозковою травмою, струсом, тупою травмою живота та ступеневого суглобу госпіталізували до лікарні.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (42)
  • Іван Татарин
    Ь бюджету
  • Анастасія Жабінська
    Права купили їздити також не навчилися(  але РОЗУМ не продається запамятайте!!!
  • Mykola Kanyuk
    Були пропозиції зробити тут дорогу "пішохідною зоною" з обмеженням швидкості руху в 20км/год
    тойво reply Mykola Kanyuk
    Окремий тротуар роблять поряд.Якраз ті робітники і були очевидцями.
  • Оля Мельник
    Добре що алкашня пішоходів не вбила,краще вже так,ніж мав би цей автомобіль вискочити на тротуар українці це мавпи з Африки як тільки бачуть хорошу дорогу зразу виникає драйв.Нічого би не сталося як би їхав 50 чи 60 км за год воно напевне гнало як дідько.Це фантастика не вмієш їхати на машині бери весла,понакупляють прав а потім проблеми,алкашів як Бог не накаже то поліція я бачу з ними не справляється ,в Європі забрали би права на довго і нудно позбавили б керування а тут штраф заплатив і рулюєш дальше,поки не забєшся.Дерево молодецьти виросло посередині дороги і врятувало життя людям а можливо дітям,бо хто його знає як би цей дідько на драйві вїхав в місто.А може їхало на автопілоті той йо..бко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:30 В Україну повернули 501 тіло загиблих, які можуть належати українським Героям 14:44 Тернополяни залишаються біля ОВА і готові приходити знову, якщо їх не почують play_circle_filled photo_camera 14:20 У Шумську судитимуть вітчима, якого обвинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої падчерки 14:00 «Підвали вже не рятують»: у Тернополі пропонують будувати підземні укриття-паркінги Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:25 В Україні прийняли закон про наставництво: хто з дітей тепер отримає підтримку дорослих 12:47 У забудовника з Бережан прокуратура вимагає 330 тисяч гривень на розвиток міста 12:14 Україна має нового Прем'єр міністра: що відомо про Сергія Корецького 11:31 Федорову — Міністерство оборони, МВС — реформи: думки тернополян, які прийшли на акцію play_circle_filled photo_camera 11:00 Відійшов у вічність священник-ієромонах Никодим Гуралюк 10:35 Тарас Старицький: «Будувати під час війни — це мистецтво знаходити рішення, а не шукати виправдання» (новини компаній) 10:06 «Картонкою обороняю Міністерство оборони»: що написали на плакатах учасники акції на підтримку Федорова play_circle_filled photo_camera 09:20 У Тернополі біля ОВА — акція на підтримку міністра оборони Михайла Федорова play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила на війні захисників Назарія Таїрова, Тараса Катинського та Ореста Ткача 08:00 Турнір із дворового мініфутболу проведуть для підлітків у Тернополі 22:00 Тернопільщина отримала понад 22 мільйони гривень для закладів освіти 21:50 «Це була велика честь»: Михайло Федоров пішов з посади Міністра оборони 21:00 Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, купуючи авто 20:00 Меблі під замовлення та на ваш смак: як у Тернополі працює меблевий салон «Три Дивани» (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:05 «Відрядження», хабарі і фіктивна бронь: ТОП схем для виїзду чоловіків за кордон на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up