Біля пивзаводу через п'яного водія сталось потрійне ДТП

Біля пивзаводу через п'яного водія сталось потрійне ДТП

В аварію на вулиці Білецький  потрапили Honda Accord, Nissan та ще одна іномарка 16 жовтня близько 15:35. У винуватця ДТП -  3,07 проміле в крові.

По прибуттю на місце було встановлено 28-річного винуватця ДТП, який був з явними ознаками алкогольного сп'яніння, - повідомили в прес-службі патрульної поліції. - На місці алкотест показав 3,07 проміле.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • бурундук
    а якщо серйозно як він при такій дозі, якшо норма 0,2 ше в кому не впав?
  • бурундук
    біля пивзаводу не пяним гріх їздити)
  • Александр Ковик
    Почті труп
  • Андрей Плешаков
    Ого,  3,07 красавчік канєшно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Купити або продати нерухомість у Тернополі? Чому покупці все частіше звертаються до фахівців агенції ВІСОН (новини компаній) 09:45 Горіло Малашівське сміттєзвалище 09:10 У Тернополі розшукують 13-річну дівчину 09:00 «На щиті» повертається додому Воїн зі Збаража Андрій Кузь Від читача 16:04 Грант від держави допоміг Наталії Коритко збільшити потужності ФГ “Екогрейн” 08:00 Уродженець Тернополя може стати новим Папою Римським: хто такий Микола Бичок та коли вибори 22:01 Магнолія, вишні, декоративні сливи: Тернопіль вражає весняною красою photo_camera 21:01 Одна річ замість тисячі слів вдячності: у Тернополі триває Великодня акція для захисників 20:00 Рік умовно дали військовому, який привіз з Курщини патрони зразка 1943 року 19:00 Мешканці просять відремонтувати дорогу у провулку Цегельний — створили петицію 18:01 У Чортківському районі пожежі забрали життя двох чоловіків 17:13 Аварія на Микулинецькій: є постраждалі 17:01 Скільки коштує поминальна атрибутика у Тернополі: розповідаємо про асортимент та ціни photo_camera 16:10 На Бандери п'яна водійка вчинила ДТП — Драгер показав 2,57 проміле 15:35 Поліція розшукала жінку, яка залишила новонароджену дитину на вулиці у Вишнівці 15:00 «Молодіжні гаївки» в Тернополі, які мали відбутися у Світлий Понеділок, перенесли (ОНОВЛЕНЕ) 14:30 Двоє людей загинули в аваріях на Тернопільщині, ще дев'ять — у лікарнях photo_camera 13:50 Тіло чоловіка зі слідами насильницької смерті виявила його родичка у Зарубинцях 13:30 «На щиті» повертається чортків'янин Ігор Островський 13:00 Судили тернополянина, який розповідав про позиції ТЦК у вайбер-групі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up