Біля "Шостого магазину" на пішохідному переході збили жінку

Біля "Шостого магазину" на пішохідному переході збили жінку

Про те, що біля "Шостого магазину" збили жінку у редакцію "20 хвилин" повідомила читачка Ольга у п'ятницю, 8 листопада близько 17:30. 

- Просто на пішохідному переході збили жінку, - каже очевидиця. - Вона, на щастя, жива. На місце дорожньо-транспортної пригоди приїхала швидка. 

Як розповіли журналісту очевидці ДТП, жінка переходила дорогу на пішохідному переході.

- Жіночка переходила дорогу, дійшла майже до половини, – розповіла очевидиця пані Оксана. – Один водій загальмував і пропустив жінку, а інший не встиг.

Як каже водій автомобіля Lada який здійснив наїзд, він не помітив жінку, оскільки його засліпило, йшов дощ, а асфальт був мокрий. Як кажуть очевидці, водій одразу вийшов з машини та почав допомагати потерпілій. Очевидець аварії Віталій викликав патрульних та швидку.  

Правоохоронці, які прибули на місце ДТП опитали свідків, потерпілу та водія. Як розповіли патрульні журналісту, жінка відмовилась від госпіталізації, оскільки у неї легкі забої. З водієм ще спілкуватиметься слідчий. Обставини ДТП встановлюють.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Сергій Бородюх
    Потрібно дивитись в різні боки особливо в умовах поганої видимості. Це Ваше життя та здоров'я і не важно що Ви на пішохідному переході. І забудьте про телефон, поки Ви в зоні смертельної небезпеки. Шановні пішоходи, будьте пильні - Вас чекають вдома
  • Сергій Бородюх
    Потрібно дивитись в різні боки особливо в умовах поганої видимості. Це Ваше життя та здоров'я і не важно що Ви на пішоходному переході. І забудьте про телефон, поки Ви в зоні смертельної небезпеки. Шановні пішоходи, будьте пильні - Вас чекають вдома
  • Світлана
    Там реально страшно переходити
  • MrGangstarM
    Там можна лежачого поставити хоча б згори, сьогодні може справді не бачив, а в суху погоду летять як дурні деякі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині найнижча середня пенсія в Україні: Опендатабот 21:00 У Тернополі рятувальники визволили собаку з колодязя 20:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 29 січня 20:01 Забої голови, переломи передпліччя та щиколотки: у травмпунктах Тернополя збільшилася кількість пацієнтів Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 19:00 Понад 8,9 млн гривень спрямували на ремонти та розвиток закладів освіти в Тернополі 17:51 Тернопільська міська рада надасть майже 10 мільйонів гривень власникам зруйнованих квартир в будинку на вулиці Стуса, 8, який знищила ворожа ракета 19 листопада 2025 року (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:00 У Чорткові відкрили реабілітаційне відділення photo_camera 16:35 Юриста з Тернопільщини підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон 16:30 У дворах Тернополя вже встановили понад 500 камер: як долучитися до програми 16:00 Спортсмени з Тернопільщини виступатимуть на зимовій Олімпіаді в Італії 15:32 У Тернополі спільною молитвою вшанують пам'ять полеглих захисників 15:19 Судитимуть лікаря у Тернополі за неналежне виконання професійних обов’язків 14:40 Щоб не бачили різниці чи для покращення? Чому скасували загальні графіки: запитали в обленерго 14:35 У Тернополі затвердили титульний список з ремонту житлового фонду на умовах співфінансування 14:02 Лікарні та котельні виключають, а міськраду і елітні забудови — ні. Що не так з графіком відключень? 13:37 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 28 січня) 13:20 На виробництві у Бережанах травмувався 21-річний працівник 12:43 Підпільний цех з виробництва алкоголю ліквідували на Тернопільщині 12:07 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці Андрію Гринюці та Дмитру Скільському
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up