Біля Смиківців ДТП: зіштовхнулись чотири автомобілі. Є потерпілі (ВІДЕО)

Біля Смиківців ДТП: зіштовхнулись чотири автомобілі. Є потерпілі (ВІДЕО)

Про аварію неподалік Смиківців у редакцію "20 хвилин" повідомили читачі. Там зіштовхнулися кілька автомобілів. На дорозі зі Смиківців до Тернополя через це ускладнений рух.

Як вдалось з’ясувати, аварія сталась близько 17:30. Зіткнулись чотири автівки.  

– 17:26 на лінію «103» надійшов виклик у Смиківці, – каже медична директорка Центру швидкої медичної допомоги Ганна Мончак. – Там зіткнулись чотири автомобілі. Було повідомлено про постраждалих. Диспетчером на місце події відправлено дві бригади швидких з Бірок та Тернополя. Допомоги потребували двоє осіб – 16–ти літня дівчинка та чоловік. Вони перебували в одному автомобілі під час зіткнення. Але чоловік відмовився від допомоги. Він більше переймався за свою пасажирку.

Дівчинку доправили до обласної дитячої лікарні. Щоб дістати потерпілу з автомобіля залучали рятувальнків. Вони деблокували її з пошкодженого автомобіля та передали медикам. Про це повідомив начальник ГУ ДСНС у Тернопільські області Віктор Маслей.

Як повідомила речниця патрульної поліції Катерина Басалига, на трасі М-12,156 км. відбулась ДТП з потерпілими за участі ТЗ ВАЗ 2108, Ford Transit, Toyota RAV4 та Skoda Kodiaq. На місці працює слідчий.

Обставини аварії встановлюватимуть правоохоронці.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Грудень у «Дністровському каньйоні»: дивовижні знахідки в околицях Устечка та Ниркова photo_camera 21:00 Частка тіні на вітчизняному тютюновому ринку поступово зростає – дослідження 20:09 Сакральні лоти війни: за які ексклюзивні речі в Тернополі зібрали понад мільйон для «Азову» play_circle_filled photo_camera 19:01 Місяць після обстрілу: як живе родина Хабібулліних, яка дивом врятувалася з палаючої квартири Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 18:00 Косметолог Руслана Буртняк — експерт, якому довіряють красу (новини компаній) 17:45 Затвердили бюджет Тернопільської громади на 2026 рік 17:00 У Тернополі відкрили Центр захисту прав людини 16:30 Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей 16:00 Тернопільську «Нива» залишає Андрій Бей 15:30 Між селами на Чортківщині будуть проводити санітарний відстріл хижих тварин 14:45 Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового не вірить в офіційну версію смерті 14:15 Дякуємо за довіру. Дякуємо за вибір. Дякуємо за «Народний бренд 2025» (новини компаній) 13:45 На Руській двоє дітей влаштували небезпечну поїздку на самокатах 13:35 Оголосили підозру 50-річному жителю Тернополя за незаконне поводження зі зброєю 13:00 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 12:15 Синоптики попереджають про туман та ожеледь 11:38 «На щиті»: в Україну повернули 1003 тіла загиблих військових 11:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 20-21 грудня 10:50 Ще 23 захисники України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up