Біля центрального ринку Citroen збив паркувальника

Біля центрального ринку Citroen збив паркувальника

ДТП сталось по вул. Шептицького біля овочевого ринку в п’ятницю, 23 червня близько 14:45 год.

Водій Citroen Berlingo наїхав на 44-річного паркувальника пообіді, на місці події були десятки свідків. На щастя, серйозних травм потерпілий не отримав. Патрульні забезпечили охорону місця події.

45-річний водій пройшов тест на алкоголь, за вказівкою слідчого. Результат виявився негативний - 0,00% проміле в крові.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Citroen Berlingo у Тернополі на Automoto.ua.

Нагадаємо, цього ж дня на Лесі Укаїнки Ford збив пішохода, що йшов по тротуарі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Демьян
    а  скільки проміле  було у паркувальника не досліджували ?А чому,він же також учасник ДТП-коли наприклад є дві автівки то обох водіїв  перевіряють !) І загалом давно муляє думка-що роблять ті хлопаки у жилетках на проїжджій частині у потоці автівок ?У ПДР точно немає нічого про те що хтось ось такий "паркувальник" має право регулювати дорожній рух,там взагалі людям заборонено по дорозі пересуватися при наявності тротуарів за винятком  пішохідного переходу !!! пробував які-та правила підчитати щойно-лише зазначається  "оператор надання послуг паркування" в контексті підприємець і що він має робити.ніде я не побачив прописано що  жилєтки  можуть ходити/бігати/літати по дорозі )Тому інтересно було би глянути на документи що були складені поліками  по  випадку цього ДТП-як на мою субєктивно-обєктивну точку зору парковщик має ремонтувати автівку !
    Кактус reply Демьян
    та той паркувальник якби шось вживав, то постоявши цілий день на сонці вже б валявся під парканом)
  • Piter Savka
    А там ше аварія на Шептицького, маршрутка протаранила таксі. Напишіт ше про то
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України 16:13 Бережанській громаді повернули комплекс вартістю 12 млн грн 15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав 13:24 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up