Чи буде "Укрзалізниця" обмежувати посадку та висадку пасажирів в "червоній" зоні карантину. Що відомо?

Чи буде "Укрзалізниця" обмежувати посадку та висадку пасажирів в "червоній" зоні карантину. Що відомо?

22 березня Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон». Які зміни ввели?

Транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями відповідних Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично за фактом потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних зон», про це повідомили на офіційному сайті "Укрзалізниці".

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не встановлено спеціальних обмежень на висадку та посадку пасажирів у Києві та Київській області, а також у Сумській та Одеській областях.

Це означає, що чинний розклад руху наразі залишається без змін, а відтак, жодних обмежень висадки/посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не відбудеться до того, як Державна або регіональні комісії не ухвалять свої рішення, попередньо зваживши всі фактори ризику у зв’язку з потенційною масштабною зупинкою транспорту.

Перелік областей, у яких діють обмеження для пасажирів залізниці, залишається незмінним: Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська та Закарпатська. Продаж білетів у цих напрямках, а також посадка-висадка будуть дозволені, щойно епідеміологічна ситуація дозволить МОЗ виключити регіони з переліку «червоних зон». Наразі Укрзалізниця разом із місцевими ОДА, МІУ та МОЗ готує подання на призначення спеціальних рейсів до вказаних регіонів.

Нагадаємо, у червоній зоні перебувають Київ та Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Одеська, Сумська, Чернівецька.

У помаранчевій зоні знаходяться 11 регіонів - Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:45 Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового не вірить в офіційну версію смерті 14:15 Дякуємо за довіру. Дякуємо за вибір. Дякуємо за «Народний бренд 2025» (новини компаній) 13:45 На Руській двоє дітей влаштували небезпечну поїздку на самокатах 13:35 Оголосили підозру 50-річному жителю Тернополя за незаконне поводження зі зброєю Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 13:00 У парку «Сопільче» видалять аварійні дерева 12:15 Синоптики попереджають про туман та ожеледь 11:38 «На щиті»: в Україну повернули 1003 тіла загиблих військових 11:30 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 20-21 грудня 10:50 Ще 23 захисники України посмертно отримали звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 10:25 Шахраї виманюють гроші через підроблену «Безпечну доставку»: як діє схема 09:40 У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу photo_camera 09:00 На щиті повертається 24-річний Герой Назарій Силюк з Лановеччини 08:00 Родинний наркобізнес: на Збаражчині затримали подружжя за торгівлю марихуаною 22:00 Ветерани війни гідно представили Тернопіль на першому в історії Чемпіонаті України з ампфутболу photo_camera 21:00 На черговій сесії розглянуть проєкт бюджету Тернопільської громади 2026 рік 20:00 Переселенка з Херсонщини, яка виховує дитину з ДЦП, просить допомогти із житлом. Влада мовчить 19:03 В Україні запустили застосунок «112» для виклику екстрених служб play_circle_filled 18:13 Смертельна аварія біля села Кровинка 17:45 Під час виконання бойового завдання героїчно загинув екіпаж вертольота Мі-24
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up