Інцидент трапився у багатоповерхівці на вул. 15 Квітня 10 травня близько 20.00.
- Люди викликали черговий караул, щоб відкрити двері у помешканні, - розповідають у центрі пропаганди обласного управління МНС. – У квартирі була самою малолітня дитина.
Того дня батьки вийшли на балкон, щоб вивісити одяг, повідомив наш читач Володимир. Дворічна дівчинка гралася в кімнаті біля дверей балкона і вирішила закрити їх.
- Коли сусіди дізналися про випадок, то одразу викликали рятувальників, - каже тернополянин. - За той час зібралося чимало людей у дворі. Через п'ятнадцять хвилин приїхали рятувальники. Вони через вікно в кухні автодрабиною потрапили у квартиру і відчинили двері балкона. А дівчинка навіть злякалась їх. Не могла зрозуміти, що незнайомі дядьки роблять у неї вдома.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер