До уваги водіїв! Через великогабаритний транспорт сьогодні буде ускладнений рух

До уваги водіїв! Через великогабаритний транспорт сьогодні буде ускладнений рух

Ускладнений рух буде на автодорозі М-12 та Н-02 у четвер, 17 серпня.

Через забезпеченням супроводу великогабаритного транспортного засобу від території адміністративної межі Хмельницької та Тернопільської областей до адміністративної межі з Львівською областю.

З 20-ї години можливе ускладнення руху зі сторони Підволочиського шосе, по вулиці 15 Квітня, а також автодорозі Р-39, Р-41.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    То напевно той Фалкон везуть на запуск
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:15 У Тернополі розпочинає роботу школа писанкарства 13:40 Продають незавершене будівництво на Будного. Стартова ціна понад 8 млн 13:10 Понад 290 млн доларів товарообігу: як торгує Тернопільщина у 2026 році 12:35 Тарас Пастух представив нового заступника начальника ОВА. Що відомо про Романа Свистуна Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 11:50 Наркобізнес у СІЗО: справи чотирьох підозрюваних передали до суду 11:15 Медицина у смартфоні: як тернополянам створити особистий кабінет пацієнта та які послуги доступні 10:45 На Тернопільщині будують один з найбільших в Україні заводів залізобетонних конструкцій 10:11 Заступився за дівчину: в центрі Тернополя 18-річному хлопцю погрожували ножем 09:37 10-річний тернополянин здобув «срібло» на всеукраїнських змаганнях з фехтування photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Шумська Володимира Фещука, якого рік вважали зниклим безвісти 08:00 Володимир Василенко повідомив про завершення роботи на посаді заступника начальника ОВА 22:00 Чорний кіт понад дві доби провів на даху: історія порятунку пухнастика з Копичинців 21:45 У Тернополі вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріупольському драмтеатру photo_camera 21:00 Евакуація життя: у Тернополі покажуть фото порятунку людей і тварин із зони війни 20:01 Відбудова на папері та бордах. Що насправді зробили на Херсонщині та Сумщині за гроші Тернопільщини 19:02 З полону повернувся Андрій Гладкий, а через кілька днів прийшов його лист з колонії 18:20 Скарги споживачів та моніторинг: як у Тернополі виявляють незаконну рекламу нікотинових снюсів 17:32 У Байківцях чоловіка засипало землею: постраждали ще й рятувальники 17:20 В Україні можуть створити Міністерство транспорту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up