Дороги в області вже посипають, бо замерзає миттєво

Дороги в області вже посипають, бо замерзає миттєво
  • При мінусовій температурі опади за лічені секунди на дорожньому покритті перетворюється  на лід.
  • Станом на 21.30 2 лютого дорожники звітують, що проїзд дорогами області забезпечений повністю.

 

Дорожники Тернопільщини звітують: оперативно відреагували на негоду.

Як і попереджали синоптики, на території Тернопільської області – складні погодні умови, а саме ожеледиця. Про це повідомляє прес-служба Служби автодоріг в області.

-       При мінусовій температурі повітря спостерігаються опади у вигляді мокрого снігу та дощу, які за лічені секунди на дорожньому покритті перетворюється  на лід, - повідомили у прес-службі. - На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області по всій мережі доріг загального користування здійснено негайну посипку протиожеледними матеріалами.

Проїзд дорогами області забезпечений у повному обсязі, стверджують у Службі автодоріг в області. При потребі чергові бригади шляховиків знову виїдуть на дороги.

Читайте також Увага! Дорожники попереджають про туман і погіршення погодніх умов
Довідка

В разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:01 «Мені земля пішла з-під ніг». На війні загинув Микола Мига, який влітку повернувся з полону 18:00 Віталій Мандзин фінішував у топ-10 чоловічих гонок Олімпіади 17:30 За незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами відповідатимуть двоє чоловіків з Тернопільщини 17:00 У вихідні вивозитимуть сніг з Оболоня, Східного і Центру Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 15:30 Жителі Підволочиської громади третій місяць без автобусів: перевізника немає 15:00 Куди піти, що побачити в Тернополі у вихідні 21-22 лютого 14:37 Тернополянку підозрюють у викраденні косметики на 5 тисяч гривень 13:40 Школі №11 присвоїли ім’я Героїв 44 окремої артбригади імені гетьмана Данила Апостола 13:00 21-23 лютого на Тернопільщині триватиме ожеледиця 12:30 У парку «Загребелля» демонтують самовільно встановлені дерев’яні пірси 12:25 «Цілющий ліс» – як природа стає опорою для дітей Тернопільщини під час війни (партнерський проєкт) 12:03 У лікарні помер постраждалий в аварії у Заліщиках 11:30 Ще 18 захисникам України присвоїли звання «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:00 Тернополянка втратила через шахрая понад 96 тисяч гривень — представився працівником банку 10:40 Знакові споруди Тернопільської області внесли до Держреєстру нерухомих пам'яток 10:00 На Тернопільщині немовля народилося до приїзду швидкої 09:30 Біатлоністи Підручний і Мандзин виступатимуть в масстарті Олімпіади — які очікування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up