ДТП біля Тернополя: водій Volkswagenа збив на смерть велосипедиста

ДТП біля Тернополя: водій Volkswagenа збив на смерть велосипедиста
Аварія з смертельними наслідками сталася на автодорозі поблизу села Смиківці Тернопільського району. Керуючи автомобілем Volkswagen T4 33-річний житель Смиківців збив велосипедиста близько першої години ночі.

Від отриманих травм невідомий чоловік помер на місці ДТП. Попередньо відомо, що водій мікроавтобуса їхав з Тернополя в напрямку села Смиківці та у нічних сутінках не помітив двоколісний транспортний засіб. 

Проведеними оперативно розшуковими заходами міліціонери встановили особу загиблого велосипедиста. Ним виявися 20-річний тернополянин, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Працівники Державтоінспекції звертаються до учасників дорожнього руху: дотримуйтесь правил. Особливо, це стосується водіїв двоколісних, гужових транспортних засобів. Подбайте про свою безпеку. Обладнайте транспорт світловідбиваючими знаками, ліхтарями. Також рекомендовано використовувати елементарне екіпірування – мотошоломи, спеціальні рукавиці, куртки, наколінники тощо.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Anonymous
    вот є в місті ОДНА велодоріжка, і то якраз саме там.. питання накойчорт лізти на дорогу... я по тій трассі вдень боюсь їздити...
    Anonymous reply Anonymous
    По тій "велодоріжці" пішки можна ногу зламати. не те що на велосипеді проїхати.
    Anonymous reply Anonymous
    в нас різні поняття про прекрасне, я по ній постійно катаюсь, а в минулому році її почистили від мусора, гіляк, кущів навколо. А вот пішки по ній ходити є порушенням ПДР
  • Anonymous
    Не помагають велодоріжки.
  • Anonymous
    мотошолом для ровера - це явно перебір. велосипедист у ньому представиться від асфіксії. але велокаски, ліхтарі і відбивачі просто життєво-важливі. особливо для питущого елементу. на нічних дорогах я їх боюся більше даїшників
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Двох інструкторів автошколи обвинувачують в отриманні хабаря за посвідчення водія спецтехніки 15:30 У Тернополі планують переобладнувати підземні пожежні гідранти на наземні 14:50 Ті, хто пише історію Перемоги: 50 окрема артилерійська бригада відзначає першу річницю від дня створення play_circle_filled photo_camera 14:10 Засуджений до 9 років тюрми Михайло Головко готується подавати касаційну скаргу Від читача 15:20 Останній шанс потрапити на лайв: квитки на великий сольний концерт NIKOW у Тернополі стрімко тануть 13:48 У Чорткові хочуть затвердити офіційний гімн міста: пропонують пісню студента-медика play_circle_filled 13:10 На польовій дорозі травмувався неповнолітній мотоцикліст з Чортківщини 12:30 У Тернополі відкрили «Дім Лазаря» — простір підтримки родин полеглих захисників photo_camera 11:57 Водій на Range Rover у Тернополі «назбирав» п'ять адмінпротоколів і дві кримінальні статті play_circle_filled 11:20 Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу 10:38 У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт 10:02 Через обірвані дроти на Збаразькій тимчасово не курсують тролейбуси 09:35 Зборівський райсуд має нового голову: що відомо про Олега Іваницького 09:00 Війна забрала життя Героїв Назарія Таїрова та Вадима Ящука play_circle_filled photo_camera 08:00 Суд повернув державі майже 3 гектари землі у «Дністровському каньйоні» 22:00 Як найчастіше називають дітей: ТОП найпопулярніших імен для хлопчиків та дівчаток 21:00 Тернопільський педуніверситет посів перше місце у всеукраїнському рейтингу 21:00 У Малашівцях та Іванківцях стелитимуть новий асфальт 20:31 Сирський уперше публічно висловився про нібито конфлікт із Федоровим 20:03 Мали почати допит обвинувачених: суд у справі про смерть однорічного Єремія у лікарні знову перенесли
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up