ДТП на Теребовлянщині: не розминулись рейсовий автобус та іномарка. Постраждав пасажир авто

ДТП на Теребовлянщині: не розминулись рейсовий автобус та іномарка. Постраждав пасажир авто

Аварія трапилась на трасі Тернопіль-Білобожниця, не розминулися рейсовий автобус "Тернопіль-Чортків" та легківка Kia Ceed. 

Як з'ясувалось на момент автопригоди в салоні автобуса перебувало четверо пасажирів. За попередньою інформацією, автобус рухався центральною частиною дороги, а коли помітив зустрічну автівку, загальмував та повернувся на свою смугу.

Проте такий маневр не врятував від зіткнення. Водій іномарки злякався і, аби уникнути удару, виїхав на зустрічну також.

В результаті удару пасажира автомобіля доправили до лікарні. Після надання меддопомоги чоловіка відпустили за місцем проживання.

Водій та пасажири автобуса не постраждали. Даний факт внесений в ЄРДР згідно статті 286 ККУ, повыдомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: У поліції назвали місця, де розташовані пристрої для вимірювання швидкості руху

Затиснув ногу, а потім переїхав: у Тернополі жінка випала з маршрутки під час руху (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
 

Відеореєстратор зняв момент ДТП на Бандери. Поліція розшукує очевидців (ВІДЕО)
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • Михайло Оверчук
    Деколи треба іхати і повільніше
  • Андрей Емельяненко
    Судя по фото виноваты. Дороожники
  • Natali Igorova
    Яка швидкість такі і наслідки..
  • Олег Скиба
    Ще б написали, на магистрали😄😄😄Або на БАМи😂😂😂😂
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:30 Починають курсувати теплоходи «Ян-Амор Тарновський» та «Капітан Парій» 16:00 На Кременеччині незаконно вирубали 623 дерева — справу скерували до суду photo_camera 15:30 Змінили рух тролейбуса на маршруті №9 15:00 Помер колишній міський голова Шумська Анатолій Килименко Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 14:03 Вбивство на Володимира Великого: що дізналися «20 хвилин» про підозрюваного та вбиту 13:45 Шукають людей, вибухівку та підтримують ветеранів у відновленні: історії з кінологічного центру Тернополя photo_camera 13:10 Квитки для пасажирів з інвалідністю тепер можна придбати онлайн play_circle_filled 12:40 В аварії на Тернопільщині постраждав 60-річний велосипедист 12:10 Суд арештував скандальну церковну землю на Слівенській-Малишка. Чи зупинить це будівництво 12:00 П'яний водій на Дружбі спричинив ДТП: на драгері— у понад 8 разів більше допустимої межі play_circle_filled 11:35 Тимчасово змінили маршрут тролейбусів №6 та №10 11:20 Уродженця Тернополя, експосадовця ДСНС у Криму, підозрюють у держзраді 10:50 2 квітня у Тернополі ремонтуватимуть дороги і лататимуть ями (оновлене) 10:30 Прийомну сім'ю створили у Кременецькій громаді 10:00 Який рівень англійської потрібен держслужбовцям та керівникам в освіті: МОН визначило нові вимоги 09:30 Юна тернопільська гімнастка здобула перемогу на чемпіонаті України 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Петро Герасимишин та Павло Банадига 08:40 Графік відключення світла в Тернополі та області: 2 квітня діють обмеження для бізнесу 08:00 Шахраї виманювали кошти від імені голови Кременецької районної адміністрації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up