ДТП на Тернопільщині: не розминулись позашляховик та трактор. Є постраждалі

ДТП на Тернопільщині: не розминулись позашляховик та трактор. Є постраждалі

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 11 квітня близько опівночі. Про аварію правоохоронців повідомив житель Бережан. Зі слів чоловіка, на трасі у селі Великий Ходачків не розминулися транспортні засоби та травмувалися двоє чоловіків.

За попередньою інформацією, водій автомобіля Renault Duster, рухаючись в напрямку Тернополя, зіткнувся із зустрічним трактором Case Steiger 500. Сільгосптехніка великогабаритна і транспорт частково їхав ще й по смузі зустрічного руху. Як результат – автомобілі не змогли роз’їхатися.


До лікарні бригада екстреної медичної допомоги доправила з тілесними ушкодженнями водія та пасажира з позашляховика. Вирішується питання про внесення даної автопригоди в ЄРДР згідно статті 286 ККУ. Триває слідство.

Правоохоронці звертаються до усіх учасників дорожнього руху бути уважними та обережними на дорозі, не нехтувати правилами дорожнього руху, не перевищувати швидкість й в жодному разі не сідати за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: Смертельна ДТП на Тернопільщині: водій загинув, ще троє осіб травмовані, серед них — неповнолітня дівчина

Смертельна ДТП біля села Чистилів: водій на Лексусі збив бабусю з 5-річним онуком, які перебігали дорогу

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:00 «Народний бренд 2025»: нагороди для компаній-переможців та аукціон для військових play_circle_filled photo_camera 19:01 Тернопіль прощається із воїном Юрієм Костишиним на псевдо «Кіт Характерник» 18:00 У Великій Березовиці відкрили Центр Надії для духовної підтримки родин безвісти зниклих воїнів Від читача 19:28 Офісу "Зроблено в Україні" в Бережанах - 1 рік 17:30 З нового року у Чорткові запрацює автоматична система оплати проїзду в громадському транспорті 17:02 Олександра Маховська та Галина Симко отримали відзнаки цілителя Пантелеймона 16:30 Скільки в середньому живе бізнес в Україні — аналітика Опендатабот 16:03 Скільки коштують «живі» та штучні ялинки у Тернополі: дивіться ціни! photo_camera 15:30 Загальнонаціональна хвилина мовчання: Рада підтримала законопроєкт 14:57 На дорогах Тернопільщини у листопаді загинули семеро людей. Ще 70 отримали травми 14:15 На Стуса, 10 почали встановлювати вікна. Майже місяць люди жили з плівкою замість шиб 13:40 Тернополяни здобули 9 медалей на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби 13:13 Обставини смерті третьокласника з Тернополя з'ясовуватиме поліція 12:35 Тернопільщина прощається з Героями Василем Рогозою та Петром Гулькою 12:30 У парку Тараса Шевченка видалять аварійну вербу 11:44 Малювати, щоб одужувати: поліцейські та військові на реабілітації розписували пряники photo_camera 10:53 На Острозького ДТП: потерпілу забрала швидка 10:25 Тіла двох братів у власному будинку на Кременеччині виявили сусіди 10:10 Зупинилось серце молодого вчителя з Кременця Андрія Волянюка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up