Партнер рубрики Дороги і транспорт

Двох пішоходів на переходах травмували водії у Тернополі: молодий чоловік в реанімації

Двох пішоходів на переходах травмували водії у Тернополі: молодий чоловік в реанімації

Постраждали 23-річний чоловік та 86-річна жінка.

В реанімаційне відділення після дорожньо-транспортної пригоди потрапив житель Тернополя, 1998 року народження. У чоловіка відкриті та закриті переломи обох гомілок, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

На місце пригоди виїжджали працівники поліції. Аварія трапилася 8 квітня близько опівночі на проспекті Злуки.

Водій автомобіля DAEWOO LANOS збив перехожого на нерегульованому пішохідному переході. За попередньою інформацією, кермувальник на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп'яніння. У нього відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю.

За меддопомогою з переломом пальця ноги звернулася до лікарні і 86-річна тернополянка. Жінка розповіла, що напередодні, 7 квітня, її збив автомобіль. Нещастя відбулося на нерегульованому пішохідному переході, що на проспекті Злуки. Водій зупинився і підійшов, пропонуючи допомогу. Проте потерпіла запевнила, що все гаразд, і чоловік поїхав.

Вже коли пенсіонерка звернулася до лікарні, правоохоронці почали шукати водія. Особу чоловіка встановили. У скоєному він зізнався і готовий компенсувати потерпілій усі медичні витрати.

Обидві автопригоди внесені в ЄРДР згідно статті 286 ККУ. Триває слідство.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Tasha Rom
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=857689178149465&id=100017251712582
  • Читач25
    Відносно нічної аварії моя думка така: вночі машин дуже мало, от питання що заважало почекати щоб машина проїхала і тоді виходити на дорогу? Корона на голові заважала бо він підійшов до переходу? Ну тепер буде обережніше з цією короною.
    Читач31 reply Читач25
    Ви серйозно ???

    Водій був п’яний і пішохід винен ?

    Це такий ідіотизм писати таке...

    Напевно ви дуже недалека людина, бажаю що б з вами таке сталось, і водії просто казав що ви повинні були його пропустити🤗
    Читач98 reply Читач31
    За побажання дякую. А ідіотизм це бути пішоходом і  думати що не треба виконувати ПДР. Я впевнений що практично 100% аварій на дорозі за участю пішоходів це невиконання ними пункта 4.14 ПДР крім окремих випадків коли збіглось багато чинників які не залежали від пішохода. І таких придурків я на дорозі набачився більш ніж достатньо щоб так стверджувати.
    Sergii Sychov reply Читач25
    😡для чого ПДР існують?навіть в пустелі ти повинен пропустити пішохода ітд....дивні люди
    Читач98 reply Sergii Sychov
    Перед тим як говорити про ПДР цей пішохід повинен сам виконувати ПДР, а якщо він це виконає то і не створить аварійної ситуації.
    Читач25 reply Sergii Sychov
    ПДР не оберігає твоє життя, життя оберігаєш сам. А що нічних доріг то пішоходу трепа памятати:  1. темно і його погано видно. 2. Багато втомлених або пяних водіїв і яких птитуплена реакція. 3. Багато дибілів і мажорів які взагалі не дивляться куда їдуть і на якій швидкості.
    Oleg Domaretskyy reply Sergii Sychov
    4.14
    Пішоходам забороняється:

    a)

    Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

    б)

    раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Алея пам’яті: у Скалатському лісництві висадили 3000 дубів photo_camera 20:00 Новини Тернополя з 20 до 26 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 19:00 115 кілометрів за 12 годин: медикиня зі Збаража виборола звання майстра спорту України з легкої атлетики photo_camera 18:00 Яка медична допомога доступна постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 17:52 У Тернополі Макс Кідрук презентував новий роман «Колапс» photo_camera 17:48 Через вітер у деяких громадах Тернопільщини дерева перекрили дороги 17:17 Неподалік Зборова перекинулася фура: на місці поліція, швидка і рятувальники 17:00 За 15-20 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» відстрочки від мобілізації. Що на це сказав суд 15:51 Наслідки шквального вітру: на державних трасах Тернопільщини зафіксовано 84 повалених дерева 14:12 Понад 25 тисяч мешканців Тернопільщини без електрики через негоду 14:00 Горіли житловий будинок на Бережанщині та гараж в Збаражі 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи play_circle_filled photo_camera 12:45 У лікарні Підволочиська вітер зірвав покрівлю даху 12:20 Шквальний вітер на Тернопільщині: дерева падають на авто, дороги, у парках і на лінії електромереж 11:45 Штормовий вітер на Тернопільщині — оголосили помаранчевий рівень небезпеки 11:01 Торт «Спартак»: як приготувати без розкатування коржів 10:15 У парку Нацвідродження дерево впало на пішохідну доріжку photo_camera 09:55 Сьогодні, 26 квітня: 40-а річниця Чорнобильської катастрофи play_circle_filled 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Петра Антонюка та Віталія Поворозника
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up