Гаївський міст мають відремонтувати до 1 вересня: як зараз йдуть роботи (ФОТО)

Гаївський міст мають відремонтувати до 1 вересня: як зараз йдуть роботи (ФОТО)
  • У міській раді перевірили виконання робіт з реконструкції Гаївського мосту, яку розпочали 21 березня.
  • Триватимуть ремонтні роботи до 1 вересня поточного року.

На даному етапі виконується зняття балоків старого моста, повідомив міський голова Сергій Надал.

«Сподіваюсь, що до 1 вересня всі роботи будуть завершені, - сказав Сергій Надал. - За попередні роки ми витратили 23 млн. гривень на ремонт Гаївського мосту, нещодавно ми виділили ще 25 млн. гривень. Тож ремонт триває».

На цей час для водіїв легкового транспорту доступний тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайова.  Облаштовані дорожні знаки. Великогабаритний транспорт, як і раніше, повинен їздити по об’їзній.

Зазначимо, що усі ремонтні роботи проводяться за кошти міського бюджету громади.

У міській раді просять водіїв бути завбачливими та наперед спланувати свій маршрут!

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Ольга Яремко
    Хто пояснить, чому так довго роблять той міст! Спочатку говорили, що через потяги, потрібно узгоджувати із УкрЗалізницею "вікна", коли не має поїздів, а зараз що?! Поїзди зупинили, що зараз придумаєж лиса гнида?!
    Roman Sagan reply Ольга Яремко
    Ольго, 1. Ви дипломований експерт із мостобудування? 2. Може для Вас буде відкриттям, але існують ще й вантажні залізничні перевезення, які ніхто не скасовував, всього лише вікна трохи розширились. 3. Роботи ідуть за кошти міста, хоч міст залишається на балансі області, тож цікаво, де таке  обіцяне раніше фінансування з Києва?
    Ольга Яремко reply Roman Sagan
    Я не дипломований спеціаліст, але жила 2-ва роки в Жешові (Польша), у нас недалеко від міста на міжнародній трасі робили двохярусну розв"язку, уся робота заняла менше місяця ... А тут роками ремонтують, я памятаю років 5-10ть як про той міст говорять, спочатку перекрили одну смугу, а тепер знову тягнуть резину
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький 10:30 Театр моди Галицького коледжу презентував нову колекцію на Дні міста photo_camera 09:50 На Тернопільщині зварили рекордний бограч play_circle_filled 09:30 У Тернополі відкрили дитсадок №1 після капітального оновлення та утеплення photo_camera 09:00 Вісім полеглих захисників стали почесними громадянами Тернопільщини photo_camera 08:00 «Пакунок школяра» 2026: хто отримає 5000 гривень і як оформити виплату 21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up