Обмежувач на Гаївському знову збили: водій вантажівки намагався проскочити під ним

Обмежувач на Гаївському знову збили: водій вантажівки намагався проскочити під ним

На Гаївському мості вже вкотре збили обмежувач. Водій вантажівки ввечері 27 вересня спробував проскочити під обмежувачем, але збив його.

ДТП сталась у п’ятницю, 27 вересня, близько 20:30. Це спричинило затор. О 20:50 обмежувач прибрали з проїжджої частини за допомогою крану.

- Знову якийсь розумник вирішив проскочити, – каже один з водіїв Тарас. – Я не розумію, як це можна не знати габарити свого автомобіля, тим паче вантажівки. Обмежувач не з гуми, він не розтягнеться. Я так думаю, що водій ще на добрій швидкості в обмежувач в’їхав, що його так відкинуло. Треба було б, щоб його трохи вищим зробили, тоді не будуть його кожен місяць збивати.

Однак, як повідомляв раніше начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик, висоту обмежувача не збільшать, оскільки є рішення відповідної комісії. До слова, рішенням техногенної комісії встановлено обмеження для проїзду автотранспорту по Гаївському мосту вагою більше 3 тон та висотою 2,5 метри.

Наразі правоохоронці разом з водієм вантажівки встановлюють обставини ДТП. Рух транспорту відновлено.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Студентка Тернопільського медуніверситету Анна Белей здобула дві золоті медалі на чемпіонаті світу в Блекпулі 16:50 Перекинулася машина зі службовцями ТЦК біля села Іване-Пусте play_circle_filled 16:07 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 15:07 Погода на 11–13 травня: сонце, грози та похолодання Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 14:07 Чому суд не відправив за ґрати водійку після смертельної ДТП на Тернопільщині 13:00 «Бита» маринована редиска: готуємо швидкий пікантний акцент до м'яса 12:05 У Великій Березовиці ярмаркують та збирають кошти на ремонт автівки для захисників photo_camera 11:20 Тернополяни вітають з Днем матері: добірка з соцмереж 10:00 «Колись ти оберігала мене, а нині я захищаю тебе»: військові 50-ї окремої артилерійської бригади вітають матусь зі святом play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Юрія Фарботу і Володимира Галунку 20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up