Голова за місцеві дороги скоро болітиме в органів самоврядування

Голова за місцеві дороги скоро болітиме в органів самоврядування
  • Аби утримати в належному стані мережі автошляхів місцевого значення, у структурі облдержадміністрації буде створено профільний департамент.
  • Утримання місцевих доріг фінансуватиметься коштом державного та місцевого бюджетів.

 

З 2018 року обласними та районними дорогами області піклуватиметься Тернопільська обласна державна адміністрація.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області розпочинає процес передачі функцій  управління автомобільними дорогами місцевого значення місцевим органам виконавчої влади.

Це – один із етапів втілення «Концепції реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування", затвердженої Кабінетом Міністрів України 03.08.2011 №739-р.

  • Документ визначає основні напрями реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, - повідомили у прес-службі Служби автодоріг в області. - Та удосконалення механізму фінансового забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання таких доріг.

В свою чергу перейняття управління автошляхами виконавчими органами влади передбачає пункт 6 статті Закону «Про місцеві державні адміністрації» (здійснює управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах адміністративно-територіальної одиниці). Реформа набуває чинності з 1 січня 2018 року.

- Аби утримати в належному стані мережі автошляхів місцевого значення, мостів, інших штучних споруд, у структурі Тернопільської облдержадміністрації буде створено профільний департамент, - повідомили у прес-службі Служби автодоріг в області. - Роботи виконуватиме комунальне підприємство «Тернопільське дорожнє підприємство».

Утримання місцевих доріг фінансуватиметься коштом державного та місцевого бюджетів. Водночас профільний департамент додаткових коштів не потребуватиме. Обладнання та механізми для обслуговування автошляхів і штучних споруд буде передано ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» ДП «Тернопільський облавтодор».

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Denys Kuznetsov
    У Польщі відбувся форум «Європа-Україна»,  на якому обговорювали питання децентралізації в Україні та впровадження можливих моделей місцевого самоврядування:

    http://www.vgolos.com.ua/news/detsentralizatsiya_yevropa_mozhe_zaproponuvaty_bagato_prykladiv_ale_ukraintsi_mayut_obraty_sami__ekspert_248175.html
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:06 У Бережанах під час пожежі житлового будинку загинув чоловік 10:55 На Текстильній зіткнулися Citroen та Daewoo: є травмований 10:37 На Тернопільщині водій Opel Zafira врізався у вантажівку з напівпричепом 10:00 На Тернопільщині запрацює ще одна камера автофіксації порушень ПДР Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 09:30 Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівників у Резерв+: стартує тестування 09:28 НАБУ та САП проводять спецоперацію: що відомо? (оновлюється) 09:00 Бережани прощаються з військовим Андрієм Байдюком 08:00 Субсидія для людей з інвалідністю: хто має право та як отримати 22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up