Тернополяни скаржаться, що поліція перекривала стоянку транспорту біля цвинтаря. Патрульні це заперечують

Тернополяни скаржаться, що поліція перекривала стоянку транспорту біля цвинтаря. Патрульні це заперечують
  • Тих, хто встиг заїхати швидше за патрульних, вони просили негайно виїхати, бо це нібито пішохідна зона, поскаржились до редакції читачі.
  • Очільник поліції стверджує: ніякого перекриття не було. То ж чому тоді водіїв не пускали?

"Так пішохідна зона чи таки стоянка для автомобілів тих, хто приїхав на Микулинецький цвинтар у поминальні дні, аби відвідати могили родичів? І якщо це вже пішохідна зона, чому ніде не було ані знаків, ані повідомлень міськради? Про інцидент, коли поліція примусила людей паркувати авто на дорозі, створюючи навколо затори", - редакцію повідомила читачка Марія.

У міськраді запевнили, що готові надати коментар, однак просили зачекати закінчення вихідних. Ми опублікуємо їхню позицію, коли нададуть відповідь.

У поліції стверджують: ніхто рух не перекривав, просто регулювали його та стежили, аби водії не паркувалися на тротуарі.

  • Прошу допомогти з'ясувати, чому в суботу, 6 червня, патрульна поліція блокувала заїзд на майданчик біля Микулинецького цвинтаря, де зазвичай тернополяни заїжджають, щоб припаркуватись та піти на цвинтар, - написала читачка Марія до редакції. - Тих, хто встиг заїхати швидше за патрульних, вони просили негайно виїхати, бо це нібито пішохідна зона.

"Десятки років на майданчик завжди заїжджали авто. Залишаючи їх, городяни йшли відвідувати могили своїх рідних. А тепер, як стверджують патрульні, це пішохідна зона", - пише пані Марія.

  • Відколи це стало пішохідною зоною? Чому міська рада не повідомила тернополян і не встановила відповідні дорожні знаки? Якщо це так, то чому там понаставляли МАФів? – цікавиться читачка.

Ніякого перекриття руху не було, запевнив начальник управління патрульної поліції в області Богдан Шевчук.

  • Патрульні поліцейські лише регулювали рух, щоб водії могли нормально припаркуватись, а також роз’їхатись, - каже Богдан Шевчук. -  Для контролю та безпеки, у зв’язку із малою кількістю паркувальних місць та значною кількістю водіїв, які  починали паркування на тротуарі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:38 87 гривень за куб води і стоків — затвердили новий тариф у Тернополі 10:35 На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів. Чому? 10:10 На Тернопільщині вже задекларували 365 одиниць зброї. Як її узаконити? 09:22 На Злуки через пожежу евакуювали 20 людей: у квартирі, яка горіла, була 10-річна дитина play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Попілевич, Сергій Табаркевич та Леонід Павлюк 08:00 Івана Купала чи Івана Хрестителя? Яке свято відзначають 24 червня та що заборонено робити у цей день 22:00 Шкільні обіди для усіх учнів будуть безоплатними з 1 вересня: скільки коштів виділили 21:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: жителька Копичинців створює авторські підсвічники та декор (Партнерський проєкт) photo_camera 20:00 Тернопільські медики — в складі першої в історії України верифікованої Команди медицини катастроф 19:00 Без репетиторів, але з вірою в результат: секрет успіху Віктора Вельгача, який набрав двічі по 200 балів на НМТ 18:00 Купівля квитків за кордон обернулась втратою грошей: тернополянин став жертвою шахрая 17:20 14 людей, серед яких дитина, потонули за тиждень на водоймах в Україні 16:50 Ветерани можуть безкоштовно перевірити та відновити зір: як скористатися програмою 16:10 Стадіон у Млинівцях заростає травою: у міськраді пояснили, чому за ним не доглядають 15:45 У медуніверситеті випустили перших магістрів-протезистів: фахівці нового покоління складали державні іспити photo_camera 15:22 Виманила гроші у вдови за обіцянку повернення тіла військового: що вирішив суд 14:45 У Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості 14:10 Обіцяв перевести пораненого військового в тил за $3500: як суд покарав екслікаря 13:35 У Тернополі відвідувачка магазину забрала з полиці смартфон продавчині: отримала кримінальну справу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up