«Мене за кермом не було!» – брехав патрульним п'яний водій-втікач

«Мене за кермом не було!» – брехав патрульним п'яний водій-втікач

Автомобіль Opel Astra, водій якого не ввімкнув відповідний покажчик повороту, патрульні помітили 19 лютого, близько 2-ї години ночі, на вулиці Чехова.

Інспектори наказали правопорушнику зупинитися. Водій пригальмував, відчинив дверцята і почав втікати. Патрульні побігли вслід за ним. У дворі житлового будинку поліцейський наздогнав кермувальника та затримав його.
«Мене за кермом не було!» – брехав кермувальник.

Від 21-річного водія чутно було алкоголем. Патрульні запропонували йому пройти освідування, але він категорично відмовився.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗИМ у Тернополі на Automoto.ua.

З’ясувалося, що водія вже вдруге зупиняють нетверезим напідпитку. На нього поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та винесли адміністративну постанову згідно ч. 4 ст. 126 КУпАП(керування особою, яка позбавлена правом керування).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Це чудово що склали по 130, а дійсно чи були в Поліції докази, що цей чоловік дійсно керував автомобілем? Я прекрасно розумію, що скорше за все цей чоловік і був за кермом, але поліція має працювати чітко по закону, а не по припущеннях, мати фото відео фіксацію. Або в статті неправильно описали.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:15 Знеструмлено понад 600 тисяч абонентів — наслідки нічного удару росії 09:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 29 листопада 09:00 Підтвердили загибель Героя Олександра Каніщева, якого понад два роки вважали зниклим безвісти 22:00 Орієнтир для багатьох тернополян: яким був магазин «Бурячок». Дивіться відео! play_circle_filled Від читача 10:30 Переселенка із Запоріжжя відкрила магазин дитячих товарів «Fayni dity» 21:00 Це має бути обов'язковою навичкою кожного: добірка курсів домедичної допомоги у Тернополі 20:00 Редакція «20 хвилин» отримала перше місце та премію КонтраFACTS Media Awards 2025 play_circle_filled photo_camera 19:01 Тернопіль прощається із 12-річною Адріаною Унольт, чиє серце зупинилось у лікарні після ворожого удару 18:30 У Заліщиках викликали рятувальників, щоб зняти котика з даху 18:00 Петро Лихацький та Петро Сельський боротимуться у другому турі за крісло ректора медуніверситету 17:29 Зеленський звільнив Андрія Єрмака з посади голови Офісу Президента України 17:00 Чого чекати від погоди в грудні на Тернопільщині: синоптики дали прогноз 16:30 Побудували кафе, а хто платитиме за землю? Почали розслідування щодо ділянки біля «Циганки» 15:50 Переселенці зможуть отримати по два мільйони гривень на квартиру 15:10 У Кременці освятили каплицю на честь преподобного Амфілохія Почаївського 14:30 Біля парку Шевченка розширюють стелу з іменами загиблих захисників photo_camera 14:00 Тернополяни можуть стати учасниками бюджетних слухань: як зареєструватись 13:25 Суд зобов’язав Монастириську міськраду укласти охоронний договір на кургани Гончарівки 13:00 Дружина загиблого воїна Володимира Начичка просить підтримати петицію про визнання його Героєм України 12:50 У тернопільській школі №9 завершують термомодернізацію photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up