На "БАМі" п'яний водій скоїв ДТП і втік з місця події

На "БАМі" п'яний водій скоїв ДТП і втік з місця події

Нетверезий водій автомобіля Ford скоїв аварію на "БАМі" і втік. Патрульні зупинили водія на "Східному" масиві за порушення правил дорожнього руху.

Патрулюючи на вулиці Л. Курбаса, 16 січня, близько 19-ї години, екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Ford Transit за порушення правил дорожнього руху, а саме – в темну пору доби не були ввімкнені фари ближнього світла.

Під час спілкування патрульні помітили у 46-річного водія явні ознаки алкогольного сп’яніння . Чоловік погодився освідуватися на місці зупинки за допомогою технічного приладу “Drager”, результат становив 2,24 проміле алкоголю в крові, що в 11 разів перевищує допустиму норму.

Крім того, інспектори встановили, що даний автомобіль є винуватцем ДТП, що трапилось кілька хвилин тому на перехресті вулиць Київська–Тарнавського . Водій автомобіля Renault Grand Scenic, учасник аварії описав авто-винуватця події, вказавши, що це бус білого кольору.

Відео дня

Нетверезий водій визнав, що дійсно вчинив ДТП та покинув місце події. Крім того, на винуватця вказували і пошкодження транспортного засобу. Пояснити свої дії чоловік не міг.

Інспектори склали на водія-порушника 4 адміністративні матеріали: за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння), ст. 122 (Порушення ПДР), ст. 124 (Порушення Правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів), 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП. Також патрульні вилучили посвідчення водія та видали тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Гетьман
    Опачкі. А це що за рефориаторські приколи. Злапали бухохо в драбадан воділу,який ще й скоїв низку дтп,вилучили у нього водійське посвідчення,і....негайно видали тимчасове )) Надіюсь бак до повного йому теж  заляли,і він поїхав своїм ходом? Ну і селфі звісно,як ж без нього ))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera 10:10 Потребує проходження базової загальновійськової підготовки: що означає нова відмітка у Резерв+ Від читача 09:23 Пішла у засвіти КИРИНЮК ЗІНАЇДА ІЛЛІВНА 09:35 Уряд погодив призначення Володимира Василенка заступником голови Тернопільської ОДА. Що про нього відомо 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Ленчишина і Сергія Анфйорова 08:00 Збитків на понад 3,4 млн грн: судитимуть групу «чорних лісорубів» 22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража 17:15 «Інвестор заходить, ми «розчищаємо» дорогу»: у Тернополі презентували інвестиційний паспорт області (пресслужба С. Куйбіди) 17:00 Реставрація чи руйнування? З Церкви Різдва Христового забрали іконостас і забетонували фрески 16:10 У Тернополі затримали юнака, який намагався викрасти авто 15:35 Не пропустіть! Великий концерт «Соломія — 153» у Тернополі: вхід вільний 15:00 Майже 8 тисяч бізнесів переїхали в інші регіони у цьому році — яка ситуація на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up