На Бережанщині на дорозі знайшли тіло. Чоловіка збила невідома автівка

На Бережанщині на дорозі знайшли тіло. Чоловіка збила невідома автівка

Повідомлення про смертельний випадок надійшло 12 лютого до працівників Бережанського відділу поліції від жителя села Надрічне. Чоловік повідомив, що на автодорозі у  селі виявив мертвого чоловіка.

 

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці виявили на голові померлого відкриту черепно-мозкову травму. Встановили поліцейські і особу невідомого. Ним виявився 64-річний житель Херсонщини.
Чоловік зареєстрований у селі Чкалово, однак останні декілька років проживав на Хмельниччині.  Як з’ясували слідчі, в Бережани чоловік прибув, аби зустрітися з сином.  Під час зустрічі чоловік випив, а опісля подався дорогою до села Урмань провідати знайомого, однак до населеного пункту так і не дійшов.
Детальні обставини смерті чоловіка встановлюють правоохоронці. За попередньою інформацією: чоловіка збило авто.
 Очевидців події поліцейські просять звертатися  за номером у Бережанах (03548) 2 – 12 – 45, 067 471 66 23 (0352) 27-12-58 у Тернополі або «102» у будь-який відділ поліції, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Розігруємо чотири квитки на концерт JAMALA у Тернополі 21:00 Нацбанк вводить в обіг дві пам’ятні монети номіналом 10 гривень 20:05 Горять дачі на Тарнавського: на вулицях дим 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 29-30 серпня Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 19:00 У центрі Тернополя 29 серпня обмежать рух транспорту через забіг «Шаную воїнів» 18:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через сильний вітер 17:40 «Понад усе мріяла співати»: на Вічну Ватру відійшла тернопільська пластунка, юначка Тереза Подоляк 17:00 Легенди львівських «Карпат» зіграють у Чорткові проти ветеранів «Кристала» 16:15 Чи могли військовослужбовці ТЦК в цивільному одязі здійснювати оповіщення на Курбаса — пояснюємо 15:40 «День пам’яті — у кожному дворі»: у Тернополі започатковують нову традицію вшанування Героїв 15:11 У Тернополі водій Mercedes скоїв аварію на парковці та залишив місце події 14:12 50 тисяч гривень і продукти викрали з кафе в Тернопільському районі 13:26 У Тернополі після операції померла студентка коледжу: поліція перевіряє дії медиків 13:15 Замість квітів на 1 вересня — донат на ЗСУ: у школі №22 закликають підтримати збір для Захисників 12:40 60-річного жителя Збаража затримали під час збуту автомата і набоїв 12:00 Школа з Тернополя долучилася до Національного проєкту «Пишемо есе» 11:30 Тернопіль зустрічає полеглих Героїв: кортежі рухаються вулицями play_circle_filled photo_camera 11:03 У Тернополі понад 500 дітей отримали допомогу до Дня знань 10:28 За отримання 2300 доларів хабаря судитимуть начальницю відділу ЦНАП та місцеву депутатку на Тернопільщині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up