На Бережанщині не розминулось дві автівки. Є постраждалі

На Бережанщині не розминулось дві автівки. Є постраждалі

Про аварію з потерпілими на лінію “102″ надійшла інформація від диспетчера швидкої допомоги 17 лютого близько 11:00.

Він повідомив, що у селі Літятин Бережанського району не розминулося дві автівки.

При виїзді на місце події слідчо-оперативної групи стало відомо, що нещастя трапилося на автодорозі Бережани-Підгайці.

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити Daewoo Lanos від 4200$ на Automoto.ua.

Водій автомобіля Daewoo Lanos, житель Івано-Франківської області, не вибрав безпечної швидкості руху і як результат – не впорався з керуванням та зіткнувся з автомобілем марки Peugeot Expert. Нею керував уродженець Підгаєччини.

У ДТП постраждала пасажир Lanos(а) – мешканка Львова. Жінку зі струсом та іншими ушкодженнями госпіталізували до лікарні.

У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Від 25 000 і більше на місяць: скільки тернополянам потрібно для комфортного життя (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 21:00 У Тернополі відкрили виставку до 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка photo_camera 20:03 «98-річна бабуся замерзала три дні у квартирі, бо внука мобілізували». Куди дивилися соцслужби та поліція? 19:00 У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом загиблим захисникам Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 18:30 У Тернополі змінили режим подачі теплоносія до житлових будинків 18:00 Понад мільйон гривень видурив шахрай у сестри зниклого безвісти військового: обвинувачують жителя Чортківщини 17:10 Ціни «скачуть». Яка вартість пального на різних АЗС у Тернополі? 16:45 Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Угорщини: заява МЗС 16:15 Зеленський підписав закон про хвилину мовчання 15:35 944 дні полону: з неволі повернувся Володимир Теренда зі Скалатської громади 15:02 «Слава Богу, він вийшов з того пекла». З ворожого полону повернувся Микола Кошеля 14:20 У Тернополі юнак потайки оформив кредити на дівчину та здав у ломбард її телефон 13:40 У Тернопільській громаді діє заборона на торгівлю первоцвітами 13:01 Ще 300 Оборонців визволили з російської неволі. Серед них — п'ятеро жителів Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 12:20 В аварії у Тернополі постраждали водій та пасажирка 12:00 Через аварію без води — шість вулиць на Східному 11:30 У передмісті Тернополя під час руху загорівся тепловоз (оновлене) 11:00 6 березня у Тернополі ліквідовуватимуть глибокі вибоїни на семи вулицях 10:30 165 тисяч гривень виманив «інвестор» в жительки Тернопільського району
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up