На Чортківщині збили 43-річного чоловіка

На Чортківщині збили 43-річного чоловіка

ДТП трапилася 3 липня близько 9:50 в селі Шманьківчики. Там водій авто "Нива" збив чоловіка. 

- Водій автомобіля "Нива", їдучи центральною дорогою населеного пункту, не врахував дорожньої ситуації та збив пішохода, - повідомляють в ГУ Нацполіції в Тернопільській області. - Потерпілий – житель села Шманьківчики, 1976 року народження.

За попередньою інформацією, чоловік перебігав проїжджу частину дороги у невстановленому місці.

В результаті удару його з закритою черепно-мозковою травмою, закритим переломом променевої кістки та з множинними травмами госпіталізували до лікарні.

Водій попередньо тверезий, але у нього відібрали взірці крові для експертизи на вміст алкоголю. Подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 1 ККУ. Триває слідство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:53 У вбивстві дружини підозрюють чоловіка з Чортківського району 11:30 Синоптики попереджають про туман на Тернопільщині 10:50 У Тернополі пройде турнір зі стрільби з лука 10:05 Псевдопрацівник банку видурив у жительки Чортківського району майже 145 тисяч гривень Від читача 19:28 Офісу "Зроблено в Україні" в Бережанах - 1 рік 09:33 У Великій Березовиці зіткнулися легківка та вантажівка 09:30 До 9 років ув’язнення засуджено жителя Тернопільщини за незаконний збут наркотиків 09:00 Війна забрала життя воїна зі Скалатської громади Андрія Кухарського 08:55 Не буде світла в частини мешканців села Петриків, що біля Тернополя 08:00 Курс валют на 17 грудня: євро оновив історичний максимум 22:00 Переможці «Народного Бренду-2025» зібрали мільйон для бійців АЗОВу. Долучайтесь і ви 21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:00 «Народний бренд 2025»: нагороди для компаній-переможців та аукціон для військових play_circle_filled photo_camera 19:01 Тернопіль прощається із воїном Юрієм Костишиним на псевдо «Кіт Характерник» 18:00 У Великій Березовиці відкрили Центр Надії для духовної підтримки родин безвісти зниклих воїнів 17:30 З нового року у Чорткові запрацює автоматична система оплати проїзду в громадському транспорті 17:02 Олександра Маховська та Галина Симко отримали відзнаки цілителя Пантелеймона 16:30 Скільки в середньому живе бізнес в Україні — аналітика Опендатабот 16:03 Скільки коштують «живі» та штучні ялинки у Тернополі: дивіться ціни! photo_camera 15:30 Загальнонаціональна хвилина мовчання: Рада підтримала законопроєкт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up