На Галицькій фура зіткнулася з іномаркою

На Галицькій фура зіткнулася з іномаркою

Про аварію сьогодні вранці "20 хвилин" повідомив читач

"9.46. Нижче шостого магазину аварія", написав сьогодні вранці читач. Удар був настільки сильним, що кабіну фури аж розвернуло.

Подробиці згодом.

Тим часом тернопільські патрульні називають три основні причини аварій. 

Алкоголь, висока швидкість та недотримання дистанції – причини, через які найчастіше трапляються ДТП

Щодня на території обслуговування патрульні фіксують в середньому 5-7 ДТП. Якщо прослідкувати тенденцію аварій, які найчастіше фіксують інспектори, то можна виокремити їх основні причини:

– порушення Правил дорожнього руху водіями (недотримання дистанції, порушення швидкісного режиму, правил маневрування, проїзду перехресть, керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння); 
– порушення ПДР пішоходами (перехід у невстановленому місці, на забороняючий сигнал світлофора, неочікуваний вихід на проїзну частину дороги);
– порушення правил утримання вулично-шляхової мережі;

Щоб зменшити аварійність на дорогах міста й області водіям слід бути уважними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Зокрема, варто дотримуватись швидкісного режиму, не розмовляти по телефону та їхати тільки на зелений сигнал світлофору. Для зменшення кількості ДТП з травмованими потрібно користуватись ременем пасивної безпеки та переходити пішоходам дорогу тільки в дозволених для цього місцях і на зелений сигнал світлофора.

Крім цього, значна кількість ДТП стається через вживання водієм алкоголю, що також є грубим порушенням ПДР.

Управління патрульної поліції в Тернопільській області наголошує: Збережи життя – дотримуйся ПДР!#ternopilpolice

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств у межах «5-7-9» 13:45 Тернопільська «Посмішка» здобула нагороди міжнародного фестивалю в Італії 13:00 247 аварій за місяць: у поліції Тернопільщини назвали три основні причини ДТП 12:30 Тернополянка сплатила фальшивий штраф за порушення паркування і втратила 53 тисячі гривень з картки Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 11:36 Фіктивна інвалідність за 17 тис доларів: затримали лікаря-інтерна та двох спільників photo_camera 11:15 Виділення коштів на очищення Горішньо-Івачівського водосховища розглянуть на сесії міськради 10:30 15-річний водій електроскутера потрапив у лікарню після ДТП у Почаєві 10:15 1300 грн щомісячної стипендії отримуватимуть обдаровані учні художньої та музичних шкіл Тернополя 09:46 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади на цей рік 09:18 В аварії на Текстильній постраждала водійка «Фольцвагена» (оновлене) play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Анатолія Марчака та Павла Гунька 08:00 Між Кременцем та Почаєвом відремонтували міст та відкривають дорогу для всіх видів транспорту 22:00 У Кремнеці ремонтують стартову естакаду для санного спорту photo_camera 21:00 Вільний від «правильності»: колеги в пам'ять про загиблого журналіста Героя Віталія Дереха photo_camera 20:00 У Тернополі стартував купальний сезон: журналісти перевірили міські пляжі photo_camera 19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо людей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up