На Мазепи збили жінку: очевидці кажуть, що швидка їхала 40 хвилин. Медики це спростовують

На Мазепи збили жінку: очевидці кажуть, що швидка їхала 40 хвилин. Медики це спростовують

Про ДТП у редакцію "20 хвилин" повідомила читачка Тетяна, яка стала очевидцем аварії. 

- 34-річна водійка автомобіля Шевроле, керуючи транспортним засобом, здійснила наїзд на пішохода 1994 р.н., яка переходила дорогу на пішохідному переході, – коментує речник патрульної поліції Катерина Басалига. 

За попередніми даними, жінка отримала забійні травми голови та колін. Її госпіталізували в лікарню №1. Слідчі встановлюють всі обставини ДТП. 

Очевидці розповідали, що швидка до місця аварії їхала 40 хвилин, однак в Центрі екстреної медичної допомоги цю інформацію спростовують. 

- Те, що бригада швидкої допомоги їхала на виклик 40 хвилин, не є правдою, – говорить заступник директора Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак. – Виклик на лінію 103 надійшов о 7:59. О 8:10 бригада вже була на вулиці Мазепи, де медики надали першу допомогу потерпілій, а о 8:20 швидка, разом з жінкою прибули в лікарню.

Для того, щоб дістатися до місця виклику, медикам знадобилося 10 хвилин. Інформація про час виклику та повернення автомобіля швидкої фіксується автоматично у системі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (132)
  • Roman Krykh
    То хто ж ця таємнича водійка? Що сталося зі збитою дівчиною? Все, тему закрили?
  • Інна Волошина
    Деякі лікарі,це бидло,а як самі хворіють то рвуть жопу за своє здоров'я.
  • Mira Dragan
    Ну якщо в Тернополі швидка їде 40 хв...то що говорити про райони....
    Оксана Шинкарчук reply Mira Dragan
    До району їде 2:30години на наше ДТП так приїхала швидка де була 7місячна дитина і 5річна,також поліція приїхала за 2год
  • Ihor Trofymets
    Не перший раз швидка іде довго
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень 10:16 Жінка з Тернопільщини втратила 300 тисяч, намагаючись «витягнути» сина з ТЦК 09:35 У Тернополі чистять підвали та горища: триває двомісячник благоустрою 09:00 На щиті у Підгороднянську громаду повертається Герой Микола Максим Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 08:00 Чи порушують ваші права, якщо у магазинах відмовляються приймати куп'юри номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень 21:00 «Смерть тут завжди на плечі сидить, як пташка»: поет, науковець, який друкувався в Тернополі, про метафори на «нулі» 20:00 Учитель музики з села на Тернопільщині завірусив TikTok: кліпи учнів збирають мільйони переглядів play_circle_filled photo_camera 19:00 «Я плакала і сміялася водночас». З російського полону повернувся Віталій Прокіпчук з Борщівщини 18:00 Що потрібно знати про НМТ—2026: дати та терміни, які важливо не проґавити 17:04 Особливості оформлення закордонного паспорта дітям різного віку: що потрібно знати 16:00 Плов з грибами, який смакуватиме кожному: рецепт від Клопотенка, який під силу кожному play_circle_filled 15:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Богдана Суховія та Богдана Поляного 14:00 Усі працівники шкіл та садків проходитимуть додаткові перевірки перед влаштуванням на роботу 13:00 До 16° тепла принесе новий тиждень: прогноз погоди на 9-11 березня в Тернополі та області 12:02 За смерть 24-річного мотоцикліста водій Hyundai отримав умовний термін
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up