На Протасевича аварія: є постраждалі, рух ускладнено

На Протасевича аварія: є постраждалі, рух ускладнено
  • Про ДТП, яке сталось близько 17.30 22 листопада на вул. Протасевича редакцію "20 хвилин" повідомили читачі.
  • За словами водіїв, рух у цьому районі суттєво ускладнено.

- На Протасевича - серйозна аварія. Здається, зіткнулись чотири автівки, - написав читач Віталій. - Є "швидка".

У соцмережах водії пишуть, що рух ускладнено. Говорять й про ймовірних загиблих, проте наразі цю інформацію патрульні не підтвердили. Наразі очікуємо офіційних коментарів від правоохоронців та медиків. 
Як повідомила журналістка з місці аварії, зіткнулось два авто: Volkswagen  та "Жигуль". Останній вилетів на узбіччя, у авто відлетіла дверка. Патрульні  кажуть, що загиблих немає, лише постраждалі. 

На місці зіткнення - дорога в уламках скла та частинах автівок. Швидкої станом на 18.50 вже не було. Із водіями спілкувались патрульні. Вони очікували на приїзд слідчих. 

Як повідомляють у прес-службі патрульної поліції Тернопільської області, водій 1997 р.н.,  керуючи автомобілем ВАЗ 2106 здійснив зіткнення з тз Volkswagen Amarok  під керуванням водія 1972 р.н.

- Внаслідок ДТП пасажир тз ВАЗ отримав тілесні ушкодження, госпіталізовано до приїзду поліції. На місце події викликано слідчо-оперативна групу, - повідомили патрульні.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Ігор Князевич
    Бах, і вже спішуньки закінчились...
  • Ігор Князевич
    Спішуни...
  • Валодимир
    Як би не понабудовували попри дороги того гів..на різного, то був би той жигулик в полі цілий, і люди також...
    гср reply Валодимир
    так в нас добра половина об"їздної дороги йде через місто, а вул. 15 квітня взагалі через густозаселений житловий масив. А нова об"їздна, то певно заселення Марса швидше буде.
    David Starr reply Валодимир
    Ще м не чув такої тупої відмазки )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:30 У Тернополі чоловік привласнив забутий біля магазину смартфон та отримав кримінальну справу 13:02 На Бродівській зміни рух транспорту через ремонт дороги Тролейбус №7 курсуватиме іншими вулицями 12:30 Майже три мільйона планують витратити на ремонт ліфтів у Тернополі: за якими адресами 12:15 Парламент призначив новий уряд: хто увійшов до його складу (Прес Служба партії "Слуга Народу") Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 11:40 Подробиці аварії на Коновальця: електромобіль міг загорітись, після того, як протаранив стовп 11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона» 09:37 У «Тернопільміськгаз» проведуть позапланову перевірку щодо обсягів споживання 09:00 Заліщицька громада в останню путь провела захисника Василя Іваніва photo_camera 08:00 Де на Тернопільщині працюють кнопки для термінового виклику поліції 22:00 Хвостик, звук і форма: як обрати стиглий і смачний кавун 21:00 Студент Тернопільського педагогічного університету заграв на піаніно під час концерту в Америці photo_camera 20:00 Один день на виробництві: як у Viknar'off створюють сучасні енергоефективні вікна (Партнерський проєкт) 19:30 Помер знаний бережанець Михайло Левицький 18:00 Для ветеранів запрацювали «Єдині ветеранські вікна» у ЦНАП 17:20 У Теребовлі відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Петру Шопяку photo_camera 16:50 На Тернопільщині створюють інтерактивний туристичний маршрут, який працюватиме трьома мовами 16:10 З 1 серпня зростуть тарифи на передачу електроенергії для бізнесу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up