Партнер рубрики Дороги і транспорт

На Тернопільщині на дорозі ожеледиця. Водіїв та пішоходів просять бути обережними

На Тернопільщині на дорозі ожеледиця. Водіїв та пішоходів просять бути обережними

Правоохоронці звертаються до водіїв бути дуже уважними, бо на дорозі ожеледь та ожеледиця.

- Через таку погоду водії повині неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху , - повідомляють правоохоронці. - Будьте обачливі на ділянках, позначених дорожнім знаком «Слизька дорога», при проїзді мостів, відмовтеся від ризикованих маневрувань, ні в якому разі не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції.

Також поліця просить пішоходів подбати про власну безпеку.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗИМ у Тернополі на Automoto.ua.

- Коли на шляхах ожеледиця, то рухайтесь тротуарами з обережністю, переходьте дорогу в спеціальних місця, - наголошують правоохоронці. - В жодному разі не виходьте на проїжджу частину перед автомобілем, що рухається, бо водій просто не встигне загальмувати.

А водіям, які не мають достатніх навичок керування, правоохоронці радять утримуватись від поїздок під час негоди.

Шановні водії, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтеся безпечної дистанції, рухайтеся лише з увімкненими габаритними вогнями, ближнім світлом фар, при виборі швидкості руху враховуйте погодні умови, чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху та дорожніх знаків.

Шановні пішоходи, запам’ятайте, що на слизькій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі. В умовах обмеженої видимості, а саме: снігопаду, хурделиці, вас можуть просто не помітити.

Дотримання цих елементарних порад допоможе уникнути нещасних випадків на автошляхах.

Також поліця звертає увагу батьків та педагогів на проведення додаткових бесід з дітьми щодо неухильного дотримання безпечної поведінки на дорозі та в громадському транспорті. Зимові ігри дітей біля дороги – дуже небезпечні!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:20 Знову карантин? В Україні зафіксовали перший випадок субваріанту коронавірусу «Цикада» 11:50 Аварія на Коновальця: авто на швидкості врізалось у дерево, є постраждалі 11:10 Прокуратура вимагає від «Лісів України» майже 2 млн грн за незаконну вирубку на Тернопільщині 10:45 Через ремонт дороги змінили маршрут тролейбуса №8 Від читача 13:26 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога. 10:10 Майстерність, що конвертується у Starlink: у перший день виставки з молотка пішли дві картини photo_camera 09:30 Ворог вночі бив безпілотниками по Україні: є жертви 09:23 На вулиці Микулинецькій утворився затор play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Володимиром Шаповалом 08:00 В Україні з'явилась нова відзнака Президента. Її можуть отримати ліквдатори наслідків аварії на ЧАЕС 22:01 Заморозки до -3º вночі накриють Тернопільщину: штормове попередження 21:15 Фаєри, вболівальники на полі і переконлива перемога: чим закінчився кубковий матч у Тернополі photo_camera 21:00 «Морпіхи не вмирають»: у Тернополі вшанували пам’ять Арсена Козуба play_circle_filled photo_camera 20:00 Як покарали водія, який маркером домалював знаки на номері авто 19:00 На Тернопільщині розкладатимуть вакцину для лисиць: людей просять оминати брикети 18:15 Великий футбол у Тернополі: кубковий матч між «Буковиною» та «Динамо» зібрав повний стадіон (РЕПОРТАЖ) photo_camera 18:10 У Тернополі відбувся Молитовний сніданок 17:20 Хто з пенсіонерів отримає надбавки у травні 16:50 Розшукують дітей, які в Сопільче пошкодили електросамокати play_circle_filled 16:07 Поліцейським, які втекли з місця теракту в Києві, обирали запобіжний захід
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up