Партнер рубрики Дороги і транспорт

На Тернопільщині зіткнулись скутеристи: двоє юнаків потрапили до лікарні

На Тернопільщині зіткнулись скутеристи: двоє юнаків потрапили до лікарні

З відкритою черепно-мозковою травмою, переломом основи черепа та забоєм головного мозку до лікарні доправили жителя села Волиця Кременецького району.

Сімнадцятирічний юнак потрапив у дорожньо-транспортну пригоду 18 липня близько 23:00.

В результаті тієї ж аварії госпіталізували до медзакладу і іншого хлопця. У нього, кажуть медики, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій шийного відділу хребта та садна обличчя.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Aro в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За словами правоохоронців, аварія трапилася на проїжджій частині однієї з вулиць села Лопушне.

За попередніми даними, водій скутера “МУСТАНГ МТ-150-6″ – мешканець села Лопушне, 1999 року народження, виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з іншим кермувальником двоколісного транспорту марки “ВАЙПЕР V-200 CR”.

У обох водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі 13:35 Сотні тернополян та гостей міста долучилися до участі в «Гаївках з молоддю» photo_camera 13:00 Тернопільська «Нива» зіграє домашній матч проти «Лівого Берега» 12:35 У Тернополі відзначили переможців конкурсу «Учень року – 2026» 12:02 Аварія на Петриківському перехресті. Утворився затор play_circle_filled 11:43 Директора підприємства з Тернопільщини засудили за привласнення майна та службове підроблення документів 11:15 Було-стало: фасад будинку на Руській, 33 перефарбували play_circle_filled 10:44 Аварія в центрі Тернополя: зіткнулися BMW та Volkswagen 10:16 Дитячу філію ФК «Карпати» відкрили у Байковецькій громаді photo_camera 09:55 RVR CARS: вигідний і широкий вибір електромобілів в Тернополі (новини компаній) 09:40 На Медовій «зліпили пандус з асфальту»: чия це робота і коли її виправлять play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Назара Стрельбіцького та Геннадія Аношина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up