Партнер рубрики Дороги і транспорт

На трасі Тернопіль-Збараж зіткулись «Ніссан» та бус «Мерседес». Постраждали троє осіб, серед них діти 7 та 9 років

На трасі Тернопіль-Збараж зіткулись «Ніссан» та бус «Мерседес». Постраждали троє осіб, серед них діти 7 та 9 років

Аварія на трасі Тернопіль-Збараж трапилась у неділю, 6 червня. Постраждали троє осіб.

О 12.17 на місце аварії виїжджала бригада швидкої допомоги.

Зі слів генерального директора Центру ЕМД Тернопільщини Михайла Джуса, унаслідок зіткнення автомобіля «Ніссан» та буса «Мерседес» постраждали троє пацієнтів. 9-річного хлопчика, із тупою травмою живота та 7-річного хлопчика – із тупою травмою живота та закритою черепно-мозковою травмою, після наданої меддопомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

37-річного водія буса – зі струсом головного мозку, забійною рваною раною тімяної ділянки голови, після наданої меддопомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

За 6 червня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 311 викликів до пацієнтів, здійснили 102 госпіталізації; з них по Тернополю обслужено 140 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти. За 6 червня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 5 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 3 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 6 червня у службу швидкої допомоги звернулося ще 3 пацієнти, 2 госпіталізовано.

За останню добу поменшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було виїздів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП, різні нещасні випадки та побиття.

Як повідомляють у поліції Тернопільської області,  п'ятеро осіб, серед яких двоє дітей, травмувалися у аварії на Збаражчині. Там не розминулися Nissan TIIDA та Mercedes-Benz.

За попередньою інформацією, водій вантажного автомобіля не переконався в безпечному русі і виїхав із другорядної дороги на головну. В цей момент трасою рухався Nissan, який передньою частиною врізався в мікроавтобус. У результаті удару бус перекинувся.

На момент аварії в легковику перебував водій та троє пасажирів. Двом дітям медики надавали допомогу. Звернулися до лікарні і кермувальник та двоє пасажирів з іншого авто.

У всіх водіїв лікарі відібрали зразки для перевірки на вміст алкоголю.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:51 Наслідки шквального вітру: на державних трасах Тернопільщини зафіксовано 84 повалених дерева 14:12 Понад 25 тисяч мешканців Тернопільщини без електрики через негоду 14:00 Горіли житловий будинок на Бережанщині та гараж в Збаражі 13:00 У Тернополі вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 12:45 У лікарні Підволочиська вітер зірвав покрівлю даху 12:20 Шквальний вітер на Тернопільщині: дерева падають на авто, дороги, у парках і на лінії електромереж 11:45 Штормовий вітер на Тернопільщині — оголосили помаранчевий рівень небезпеки 11:01 Торт «Спартак»: як приготувати без розкатування коржів 10:15 У парку Нацвідродження дерево впало на пішохідну доріжку photo_camera 09:55 Сьогодні, 26 квітня: 40-а річниця Чорнобильської катастрофи play_circle_filled 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Петра Антонюка та Віталія Поворозника 21:00 Неймовірна краса: на набережній Тернопільського ставу розквітла слива Пісарді photo_camera 20:00 Новий Хлостяк був одружний з тернополянкою, яка має титул Віцеміс Україна photo_camera 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Розширили перелік безоплатних ліків в Україні 17:00 Заморозки та сильний вітер насуваються на Тернопільщину: оголосили попередження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up