На вихідні на Тернопільщині трапилося 11 аварій. Одна людина загинула

На вихідні на Тернопільщині трапилося 11 аварій. Одна людина загинула

Сумна статистика на дорогах Тернопільської області. За вихідні трапилось 11 аварій. Чотири внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань. Одна людина загинула, четверо травмованих.

У Копичинцях 22 липня не розминулися Skoda Octavia та мотоцикл Mustang.

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій іномарки повертав ліворуч, з’їжджаючи з головної дороги на подвір’я. В цей момент мотоцикліст, що рухався за ним, намагався здійснити обгін. Проте не встиг і врізався в автомобіль.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Skoda Octavia у Тернополі на Automoto.ua.

В результаті ДТП дев’ятнадцятирічного мотоцикліста із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом правого плеча й коліна госпіталізували в хірургічне відділення лікарні. Травми отримав й кермувальник Skoda Octavia.

Ще одну аварію зареєстрували працівники Підволочиського відділу поліції у суботу близько 7:30. Водій мотоциклу Kawasaki не впорався з керуванням та в’їхав у металеву огорожу. Ця необережність поклала мотоцикліста до реанімаційного відділення. У чоловіка політравма та травма колінного суглобу.

В кюветі опинився і водій автомобіля Mercedes-Benz. Дорожньо-транспортна пригода трапилася у селі Колиндяни Чортківського району. За попередніми даними, кермувальник не врахував дорожньої ситуації, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. У водія струс головного мозку, закритий перелом лівої гомілкової кістки, гематоми та садна.

По усіх автопригодах триває слідство відповідно до статті 286 ККУ.

Читайте також: ДТП на Борщівщині: загинув неповнолітній мотоцикліст
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Теребовлянська громада втратила Героїв Юрія Лошньовського та Івана Малайного 08:00 У Вишнівці розчищають канали, щоб попередити підтоплення будинків 22:00 До Дня міста у Тернополі проведуть дитячий форум 21:00 Російська пропаганда як зброя: виклик для України та світу photo_camera Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 20:01 Пам'ятник Данилу Галицькому планують відремонтувати за понад 150 тисяч 19:00 Біля школи-ліцею №6 встановили знак «Зупинку заборонено»: чи не виникнуть проблеми для батьків і підприємців play_circle_filled photo_camera 18:05 Поліція перекрила канал втечі за кордон: серед затриманих — житель Тернопільщини 17:24 Переможцем повернувся на місце, яке забрало здоров'я: Іван Космина із Чорткова поїхав мотоциклом в Київ play_circle_filled photo_camera 16:55 Батьки першокласників знову можуть отримати по 5 000 гривень у Дії: як подати заявку 16:17 На Тернопільщині зафіксували температурний рекорд. Спека наразі не відступатиме 15:49 Практичні комоди для дому в Тернополі: як вибрати модель під свій простір і бюджет (новини компаній) 15:32 Податкова отримає доступ до даних про перетин кордону: що відомо 14:45 Вбивство жінки на Володимира Великого: підозрюваному загрожує довічне ув'язнення 14:26 Зеленський призначив Клименка секретарем РНБО, а Умєров отримав нову посаду в секторі безпеки 14:09 Після розголосу чоловіка, якого мобілізували з відстрочкою, відпустили. Але з умовою… 14:00 Без гарячої води до 12 серпня буде частина багатоповерхівок на Куліша та 15 Квітня 13:30 Тернополянину загрожує до семи років тюрми за стрілянину в підлітка та сусіда 13:03 Поліція викрила схему ухилення від мобілізації з «нареченою» із Тернопільщини 12:30 Ремонтують заїзну кишеню на зупинці громадського транспорту «Готель «Тернопіль» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up