На яких дорогах Тернопільщини вже залатали ями

На яких дорогах Тернопільщини вже залатали ями
  • Для зручності водіїв роботи проводять почергово - на кожній зі смуг руху.
  • Капітально відновлять дорогу Р-41 обхід Тернополя. Там укріплять основу та покладуть  два шари асфальтобетону.
  • Верхній шар покриття чекає і на трасу Тернопіль-Львів.

Роботи з поточного середнього ремонту та ліквідації ямковості тривають на дорогах області. Замовником виступає Служба автомобільних доріг.

Понад 5 тонн асфальтобетону пішло дорожникам за вихідні на дорогу поблизу Смиківців і Ступок.

- Дорожні бригади підрядної організації влаштували 5600 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром на міжнародній трасі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка, поблизу населених пунктів Смиківці та Ступки, – повідомили у прес-службі Служби автодоріг в області.

Відео дня

На територіальній дорозі Городище – Зарваниця – Бучач за вихідні ліквідували 660 метрів квадратних ямковості струменевим методом. Роботи продовжуються і сьогодні, 14 травня. - Наразі поточний середній ремонт продовжуємо на двох дорогах: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамянка та М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, - каже начальник Служби автодоріг в області Богдан Юлик. - Для зручності водіїв роботи проводимо почергово - на кожній зі смуг руху.

Нагадаємо, що цьогоріч заплановано капітально відновити дорогу Р-41 обхід Тернополя. Там шляховики планують укріпити основу та влаштувати два шари асфальтобетону. Верхній шар покриття чекає і на трасу Тернопіль – Львів (Тернопільська область).

Де зараз латають ями

Більше 2 тисяч метрів квадратних ямковості на дорогах ліквідують шляховики 14 травня:

Тернопіль – Скалат – Жванець;

Бережани – Підгайці – Монастириська;

Збараж – Підволочиськ;

Кам’янки – Скалат;

Городище – Зарваниц – Бучач;

Копичинці – Гусятин;

Почаїв – Зборів;

Остріг – Кременець – Почаїв.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anatoliy Hrynyuk
    Я не кажу про асфальт. Хочаби щебенем засипте ті ямискь від епіцентру в сторону комбайнового!!! Там машина може завішатись!!!
  • Діонісій
    та ви бляха залатайте ямиська в Тернополі, на деяких дорогах не то що авто легкове боїться проїхати, а і тролейбуси.
    Ірина Белякова reply Діонісій
    В Тернополі - це питання до органу місцевого самоврядування - тобто, до міської влади. Служба автодоріг опікується обласними та державними дорогами. Тобто, трасами
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Ціною життя врятував інших.... У Києві попрощалися з пілотом F-16 Максимом Устименком 21:03 Ексклюзивні відеокадри із квартири на Вишневецького, де трапилася пожежа photo_camera 20:03 Кілька квартир і півтора мільйона зарплати: як новий прокурор Тернопільщини прокоментував свої статки 19:02 Помер викладач Тернопільського педуніверситету Петро Михальчук Від читача 01:23 Вчителька з Тернополя стала амбасадоркою міжнарожної ініціативи EU Code Week 18:40 Відмивають стіни та дякують Богу, що залишились живі: репортаж із будинку на Вишневецького, де сталась пожежа photo_camera 18:03 У Бучачі народився хлопчик-богатир 17:20 Три випускниці з Тернополя отримали по 200 балів на НМТ 16:45 У Почаєві собака покусав дівчинку: господарю загрожує до двох років в’язниці 16:11 «Все знищено, але Бог зберіг моїх дітей». На Вишневецького згоріла квартира військового 15:35 Тернополяни представили Україну на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби 15:05 Жителя Кременця підозрюють у дезертирстві та поширенні російської пропаганди 14:35 Норвезький журналіст іде 450 кілометрів на підтримку українських медіа photo_camera 14:05 До якої суми зросте мінімальна пенсія у 2026 році 13:35 За умисне вбивство знайомого в Почаєві судитимуть 62-річного чоловіка 13:00 Нетверезий водій на Tesla врізався в дерево та намагався втекти в кущі 12:20 Упокоївся батько митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Анатолій Писик 11:57 У Козівській лікарні тепер є отець-капелан 11:41 Як бізнес Тернопільщини може зменшити витрати на енергоресурси? (Прес-служба компанії Yasno) 11:22 У Бариші чоловік самовільно чистив потічок та отримав кримінальну справу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up