На Збаражчині авто врізалось у вантажівку, а після цього злетіло у кювет. Водій загинув на місці ДТП

На Збаражчині авто врізалось у вантажівку, а після цього злетіло у кювет. Водій загинув на місці ДТП

На Тернопільщині зареєстрували 4 аварії, в яких  шестеро людей травмувались, один чоловік загинув.

Летально завершилася автопригода на Збаражчині для водія автомобіля SEAT Cordoba. Аварія трапилася на трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.  

Чоловік, 1977 року народження, не переконався у безпечному русі, виїхав на смугу зустрічного руху і врізався у вантажівку Renault Magnum, а після цього злетів у кювет. Від отриманих травм чоловік помер на місці події.

Ще одну автопригоду зареєстрували правоохоронці 18 квітня близько 23:30 на Тернопільщині. Водій автомобіля ВАЗ 2121, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння сів за кермо, не врахував дорожню ситуацію та почав здійснювати маневр розвороту у недозволеному місці.

 

Як результат - в нього в'їхала іномарка  Opel Movano, що їхала позаду в попутному напрямку. Кермувальник даного транспортного засобу звернувся за меддопомогою.

Ще одна дорожньо-транспортна пригода з травмованими трапилася 16 квітня близько 20:11. Неподалік села Гаї Гречинські не розминулося два автомобілі.

За попередньою інформацією, водій автомобіля VOLKSWAGEN GOLF, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не пропустила DACIA LОGAN. Уникнути зіткнення не вдалося. До лікарні з ушкодженнями звернулися пасажир та водій LОGANа.

Двоє пішоходів потрапили під колеса автомобіля Ford Galaxy 18 квітня. На місце ДТП виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій іномарки на момент аварії перебував у стані алкогольного сп'яніння. Керуючи автомобілем, він збив двох жителів села Кобиловолоки, які йшли вздовж дороги. Потерпілих доправили до лікарні.

Усі автопригоди внесені в ЄРДР згідно статті 286 ККУ, у всіх учасників ДТП відібрали кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство, повідомили у відділі комунікації поліції
Тернопільської області

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Оксана Брега
    В цього чоловіка залишилися діти сиротами,бо 1,5 тиждня назад як він похоронив дружину,яка раптово померла від КоронаВіруса🙏🙏
  • Mykola Horbovyy
    Вантажівку так ніхто і не забрав ,стоїть на обочині,і створює небезпеку ,Усім по барабану,Служби повинні прибрати авто
  • Ксендзук Маша
    Подія сталася в мене на очах. Коли бігли до чоловіка думали що живий. Але нажаль це була моментальна смерть.
  • Наталия Малярова
    🙏
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Бізнес зі смаком дитинства: переселенка з Ірпеня розповіла про відкриття виробництва яблучних чипсів у Збаражі 21:00 Штрафів може стати більше: де в Україні запрацюють ще 37 камер фіксації порушень ПДР 20:00 Землю біля зеленбуду, яку віддали в оренду під багатоповерхівку, можуть повернути громаді 19:30 Вітаємо вдома! «20 хвилин» дізналися імена Героїв з Тернопільщини, яких повернули з ворожого полону Від читача 11:47 Крафт, апсайклінг і стартапи: молодь Тернопільщини презентувала навчальні бізнес-проєкти у Львові 19:00 На Тернопільщині судитимуть посадовця через незаконні дозволи на вирубку дерев на 1,2 млн гривень photo_camera 18:11 Освітня реформа в Україні: які зі шкіл Тернополя стануть ліцеями, а які — гімназіями (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:00 У Збаражі за день вдалося зібрати 13 літрів донорської крові 17:00 Чи можна збільшити суму аліментів? Що обов’язково перевірить суддя 16:20 Середня зарплата на Тернопільщині повернулася до показників листопада: де платять найбільше 15:40 У Тернополі можливі перебої з подачею тепла через аварійні ремонти на мережах 14:48 З російського полону звільнили 200 захисників, серед них восьмеро — з Тернопільщини (оновлене) play_circle_filled photo_camera 14:20 Шкода довкіллю на 57 млн: трьох осіб лісопідприємства обвинувачують через незаконну вирубку лісу 13:40 НМТ-2026: чотири кроки, щоб зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті 13:00 Біатлоністка з Копичинців стала володаркою Малого кришталевого глобуса юніорського Кубка IBU 12:15 5 березня у Тернополі лататимуть ями на дорогах 11:45 Справу водія вантажівки, який збив дитину в Плебанівці, передали до суду 11:15 Тернополянка втратила 60 тисяч гривень, коли купувала цибулини квітів 10:40 У Тернополі встановлять три меморіальні таблиці 10:06 Дитина принесла до школи гранату у передмісті Тернополя. Що відомо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up