На Збаразькій аварія за участю таксі: його пасажирка з травмами в лікарні

На Збаразькій аварія за участю таксі: його пасажирка з травмами в лікарні

Таксі з легківкою не розминулися у Тернополі сьогодні, 22 липня, на перетині вулиць Збаразька-Лозовецька та провулку Галицький.

Попередньо відомо, що водій  Тoyota Corolla, виїжджаючи з провулку Галицького на головну дорогу - на вулицю Збаразьку, не пропустив DAEWOO Lanos. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Уникнути удару можливості у таксиста не було.

З травмами до лікарні звернулася пасажир таксі.

Водії обох автомобілів були тверезі.

Автопригоду внесли в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ. Триває слідство. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Ростислав Жигал
    Може давайте все місто лежачими натикати так пробки через лежачі
  • Igor Namaka
    Там потрібно лежачого поліцейського встановити,може будуть думати трошки головами!!!
  • Андрій Логовський
    Там потрібно заборонити рух прямо і наліво, дозволений має бути тільки правий поворот.
    Теодор Мармонтов reply Андрій Логовський
    Василь Киричок ще раз кажу, згiдно пдр, немає причини для того. Причин є 2... 1:подвійна  суцільна, 2:односторонній рух. ВСЕ.
    Василь Киричок reply Андрій Логовський
    Теодор Мармонтов  тому і потрібно тільки поворот праворуч!
    Теодор Мармонтов reply Андрій Логовський
    Андрій Логовський там нема 2 полос в 1 бiк, як і одностороннього руху. Інше питання, що там треба шось рішати з обзором
  • Андрій Чернов
    То таксист порушив?

    Попередньо відомо, що водій  Тoyota Corolla, виїжджаючи з провулку Галицького на головну дорогу - на вулицю Збаразьку, не пропустив DAEWOO Lanos. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Уникнути удару можливості у таксиста не було.
    Новини Тернополя - 20 хвилин reply Андрій Чернов
    Ні, навпаки. Усе виправили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі 16:10 На Тернопільщині оновлюють дорожню розмітку 15:34 На третю добу після зникнення у лісі знайшли чоловіка зі Скали-Подільської 15:07 Дерева держустановам за «схемою»: на Тернопільщині викрили шахрайство на 1,2 млн грн photo_camera 14:40 «Ми не знали, що це будуть останні обійми». 16-річна Софійка загинула в ДТП, яку скоїв п'яний водій 14:12 У Тернополі під час комендантської години затримали нетверезого водія електросамоката 13:39 У Сереті в межах Чорткова виявили небезпечні забруднення: купатись не рекомендують 13:00 Масштабні пожежі сміттєзвалищ ліквідували рятувальники на Тернопільщині photo_camera 12:25 Знищили понад 30 тисяч хризантем на Тернопільщині: квіти були заражені карантинним організмом 11:52 У Чорткові проведуть традиційну ходу для випускників 11:15 Випускник Тернопільського медліцею отримав максимальні 600 балів на НМТ 10:42 Облив сусіда бензином: конфлікт через паркан у Великогаївській громаді ледь не завершився підпалом 10:10 Olympic Day 2026 відбудеться в Тернополі 21 червня: як зареєструватись
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up