На Злуки аварія за участю тролейбуса. Кілька вулиць в заторах (оновлено)

На Злуки аварія за участю тролейбуса.  Кілька вулиць в заторах (оновлено)

Про аварію неподалік "Текстильника" редакцію повідомив читач пан Ігор. На зупинці в "годину пік" стоять чотири тролейбуси. Кілька вулиць в заторах.

- На Злуки недалеко від Текстильника аварія. На зупинці стоїть чотири тролейбуси, - каже тернополянин. - Затори тягнуться до вул. Шота Руставеллі. 

За словами читача, через аварію обмежено рух тролейбусів, а маршрутки переповнені.

Відео дня

- На зупинці багато людей. Вони виходять на дорогу, щоб зайти в маршрутку. Деякі маршрутки не зупиняються, - повідомив водій.

Як повідомили у пре-службі патрульної поліції, потерпілих у ДТП не було.

- Повідомлення про аварію надійшло близько 9.00 год. -  коментують у прес-службі. -  Водій автомобіля Renault Trafic не вибрав безпечної швидкості, не стежив за дорожньою обстановкою та здійснив зіткнення з тролейбусом. На водія Рено Трафік патрульні склади протокол за ст 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвели до ДТП)

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Ціною життя врятував інших.... У Києві попрощалися з пілотом F-16 Максимом Устименком 21:03 Ексклюзивні відеокадри із квартири на Вишневецького, де трапилася пожежа photo_camera 20:03 Кілька квартир і півтора мільйона зарплати: як новий прокурор Тернопільщини прокоментував свої статки 19:02 Помер викладач Тернопільського педуніверситету Петро Михальчук Від читача 01:23 Вчителька з Тернополя стала амбасадоркою міжнарожної ініціативи EU Code Week 18:40 Відмивають стіни та дякують Богу, що залишились живі: репортаж із будинку на Вишневецького, де сталась пожежа photo_camera 18:03 У Бучачі народився хлопчик-богатир 17:20 Три випускниці з Тернополя отримали по 200 балів на НМТ 16:45 У Почаєві собака покусав дівчинку: господарю загрожує до двох років в’язниці 16:11 «Все знищено, але Бог зберіг моїх дітей». На Вишневецького згоріла квартира військового 15:35 Тернополяни представили Україну на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби 15:05 Жителя Кременця підозрюють у дезертирстві та поширенні російської пропаганди 14:35 Норвезький журналіст іде 450 кілометрів на підтримку українських медіа photo_camera 14:05 До якої суми зросте мінімальна пенсія у 2026 році 13:35 За умисне вбивство знайомого в Почаєві судитимуть 62-річного чоловіка 13:00 Нетверезий водій на Tesla врізався в дерево та намагався втекти в кущі 12:20 Упокоївся батько митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Анатолій Писик 11:57 У Козівській лікарні тепер є отець-капелан 11:41 Як бізнес Тернопільщини може зменшити витрати на енергоресурси? (Прес-служба компанії Yasno) 11:22 У Бариші чоловік самовільно чистив потічок та отримав кримінальну справу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up