На зупинці автобус збив 5-річну дитину

На зупинці автобус збив 5-річну дитину

Із підозрою на закриту травму тазу та на перелом клубової кістки до Борщівської райлікарні потрапив п'ятирічний хлопчик. Ушкодження дитина отримала в ДТП, яка трапилася 15 червня близько 17.00 у райцентрі.

Про травмованого малолітнього мешканця області правоохоронців на лінію "102" повідомила чергова медсестра лікувального закладу.

На місце автопригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що нещасний випадок трапився на зупинці громадського транспорту. За попередньою інформацією, водій маршрутного автобуса сполученням "Борщів-Вовківці" порушив правила дорожнього руху.

Батько травмованого хлопчика стверджує, що він вийшов перший, а коли повернувся за сином, автобус почав їхати і як результат - малолітній опинився під колесами транспорту.

Водій маршрутки розповідає слідчим іншу версію. Він каже, що вийшли усі, але дитина раптово почала бігти. Загальмувати не стиг - тому трапилася аварія.

Працівники поліції внесли дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 1 ККУ - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Слідчі перевіряють слова усіх учасників дорожньо-транспортної пригоди, опитують свідків та встановлюють причини травмування дитини.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України 16:13 Бережанській громаді повернули комплекс вартістю 12 млн грн 15:30 Їхав 120 км/год і був п’яний: у Великій Березовиці затримали водія 14:50 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: на Тернопільщині водій намагався «відкупитися» від поліції 14:21 Майже два тижні деякі будинки в Тернополі будуть без гарячої води (адреси) 13:50 На залізничному вокзалі в Тернополі обікрали львів'янина, поки той задрімав 13:24 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 13:15 Кардинал Микола Бичок очолив поминальну літургію на Пантеоні Героїв у Тернополі 12:40 Діти на самокатах, велосипедах і мотоциклі потрапили в аварії на Тернопільщині за одну добу photo_camera 12:10 На Бандери сталася пожежа в недіючому будинку культури 11:35 Викрав дві автівки за день та вчинив аварію: п'яний чоловік з Чортківщини влаштував «кримінальний квест» 11:00 Зіштовхнулися автівки на вулиці Текстильній: що відомо 10:40 У Тернополі посеред міста з руки чоловіка зірвали годинник та відібрали телефон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up