Облаштують 3 проїзди під час будівництва другої черги Гаївського мосту. Де саме?

Облаштують 3 проїзди під час будівництва другої черги Гаївського мосту. Де саме?
  • Перша черга будівництва Гаївського шляхопроводу вже на завершальному етапі. Днями підрядники уже почали стелити асфальт та попереду -  будівництво другої черги. У зв’язку з цим необхідно забезпечити проїзд і великовагового, і легкового транспорту.
  • Де буде об'їзд?

Основний трафік легкового транспорту буде проходити через Гаївський міст, який планується відкрити до 1 вересня. Проте для великовагового транспорту буде забезпечено два альтернативних проїзди – через вул. Подільська (через «Ровекс») та на розв’язці біля «Ватри».

Читайте також: На Гаївському перехресті уже стелять асфальт. Коли відновлять рух транспорту? (ФОТО)
 

«З цією метою був проведений поточний ремонт даних проїздів. Зокрема, на вул. Подільській проведено профілювання даної ділянки та відсипано її відходами від холодного фрезерування. Тож з цієї ділянки транспорт безперешкодно зможе виїжджати на вул. Микулинецьку і повертати праворуч», - розповідає начальник відділу технагляду Олег Вітик.

Ще один  напрямок альтернативної дороги пролягатиме в напрямку  дорожньої розв’язки біля «Ватри». Відтак, з цієї дороги водії зможуть повернути праворуч в напрямку масиву «Дружба» та ліворуч - в Теребовлянському напрямку.

Таким чином буде три альтернативних дороги для проїзду транспорту:

-        вул. Довженка правий поворот через вул. Гайову;

-        вул. Подільська (через «Ровекс»);

-        дорога з виїздом на розв’язку біля «Ватри».

Нагадаємо, до жовтня на вулиці Рєпіна частково перекрили рух автотранспорту
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Новий громадський туалет на Слівенській потонув у смітті: хто має прибирати 14:00 У мережі з'явилось відео моменту падіння шахедів у Тернополі play_circle_filled 13:00 У Тернополі запрацювали водограї: графік 12:00 Перший удар по м’ячу: боєць 35-го батальйону Сергій Жонца відкрив футбольний матч у Тернополі Від читача 17:50 У Тернополі відбувся масштабний ветеранський форум "Шлях можливостей: освіта, бізнес та розвиток ветеранських ініціатив" 11:06 На Дружбі виявили підозрілий металевий ящик: на місці працювали служби 10:00 3 травня в Україні відзначать День хворого: Глава УГКЦ закликав до молитви і дієвого милосердя 09:00 Будівля вигоріла вщент: торгівельний центр, який зазнав ворожої атаки, показав фото після пожежі photo_camera 21:00 Кому з травня потрібно подавати заяву на субсидію: повний перелік 20:00 Весна набирає оберти: до +27°C вже на початку травня 19:15 Тернопільська «Нива» перервала безвиграшну серію в домашньому матчі проти «Металіста» play_circle_filled 19:00 Марченко подала апеляцію і просить закрити справу, а прокурор — посилити вирок 18:30 Дочекалася правнуків, підростають і праправнуки: довгожителька з Лосяча відзначила 100-літній ювілей 18:00 Понад 30 звернень надійшло в міськраду Тернополя через ворожу дронову атаку 17:00 Після атаки дронів пошкоджено торговельний центр: люди врятувались, бізнес обіцяють відновити 16:09 Витягнув ножа з рани і просив викликати швидку. Що розповіли свідки і як покарав нападника суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up