Патрульні оштрафували 220 водіїв за розмови по телефону

Патрульні оштрафували 220 водіїв за розмови по телефону

220 адмінматеріалів на водіїв, які розмовляли по телефону, перебуваючи за кермом, склали патрульні від початку року. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Тернополя. 

За це правопорушення передбачена відповідальність від двадцяти п'яти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління патрульної поліції Тернополя наголошує, що використання засобів зв’язку під час руху відволікає водіїв. Відповідно через неуважність вони можуть спричинити ДТП. Штраф за дане порушення складає 425 гривень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олександр
    Ця, ніби то вражаюча кількість штрафів - цілих 220 випадків, з початку року (тобто за майже 12 місяців)! Та це ж майже 20 штрафів на місяць!.. Так і хочеться попроситися у патруль... Гадаю на збирання 220 випадків штрафування за використовування мобілок під час руху мені б 2 - 3 днів вистачило. Хто сумнівається - нехай стане біля дороги та поспостерігає. В якісь дурні ігри граємось. Замість того, щоб ретельно виявляти та не пропускати без уваги випадки порушень ПДР, збільшують розміри штрафів... Обладнане місце паркування для інвалідів - стоять сторонні авто...   Стоять знаки "Зупинка заборонена" - в зоні їх дії повно машин... Та, або не дозволяйте порушень та штрафуйте, або познімайте ті знаки!
  • Діонісій
    а якщо поліцай їде в машині і говорить по телефону чи лазить в свому планшеті, то службова необхідність чи як ? не раз таке бачив.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:35 Вантажівка перекинулась неподалік Зборова. Рух ускладнений 21:00 Мрію голос твій почути, мамо: у Тернополі до Дня матері виступить Національна капела бандуристів play_circle_filled photo_camera 20:20 Одна в реанімації, інша в ізоляторі. Чи став булінг причиною конфлікту між школярками в Тернополі? 19:00 100 мільйонів на дороги в Тернополі: фігурує одна фірма. Що ремонтують? Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 18:00 На Будного водій ВАЗ проігнорував червоне світло та отримав постанову play_circle_filled 17:20 Тернополянин Максим Побер — серед переможців Всеукраїнської олімпіади з географії 16:45 Лікарі з Тернополя пройшли навчання у реабілітаційному центрі в Японії 16:10 Будуть обмеження руху на вулицях Курбаса та Тарнавського. Що треба знати водіям 15:40 У Байковецькій громаді знову підвищили ціни на проїзд 15:12 На Тернопільщині затримали «переправника», який брав по 10 тисяч євро за виїзд чоловіків за кордон photo_camera 14:30 Відійшов у вічність працівник Кременецької лікарні Іван Кучер 14:00 Дірки в сидіннях, бруд і обшарпана підлога: чому на рейсі 22 маршрутка в жахливому стані photo_camera 13:40 17 фактів булінгу в школах Тернопільщини: яка відповідальність для дітей та батьків і куди повідомляти 13:10 Верховна Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію: терміни 12:35 Зняти з розшуку в ТЦК через ЦНАП: в одній з громад Тернопільщини тестують новий проєкт 12:00 Бойові гранати вилучили в чоловіка з Шумщини. Перевіряють ймовірне залишення військової частини 11:22 Пожежа в Чортківському районі: полум’я знищило цех та готову продукцію 10:50 Нова монета номіналом 10 гривень скоро з'явиться в Україні 10:10 Тетяна Канюк з Чорткова виборола нагороду на Всеукраїнській олімпіаді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up