Патрульні зупинили Mercedes з підробленими документами

Патрульні зупинили Mercedes з підробленими документами

7 березня, близько 11-ї години, на вулиці Бродівській патрульні поліцейські зупинили Mercedes-Benz, водій якого не ввімкнув відповідний покажчик повороту.

Інспектори наказали водієві зупинитися. При перевірці документів патрульні виявили, номер кузова, який зазначений в свідоцтві про реєстрацію, та на самому автомобілі не відповідає тому, що в обліковій картці.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. На водія винесли постанову за ч.2 ст.122 КУпАП (Порушення ПДР).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • David Starr
    Усе правильно зробили, хитрожопих злодіїв потрібно карати по максимуму.
    Volodymer reply David Starr
    Правильно б було хитрожопих злодіїв шукати в києві.

    Водій мє право взагалі не виходити з машини, а при напів закритому вікні притулити документи до скла - і нехай собі складають протокол на капоті, кожен раз підбігаючи до вікна, щоб переписати дані.

    А дублюючу наклейку на лобовому склі можна було б викинути давним давно. Має право - а не знає про нього.
    David Starr reply Volodymer
    І довго він там буде сидіти? Машина ж забирається на штрафмайданчик.
  • Volodymer
    Цікаво для чого водій дозволяв перевіряти номер кузова. Це не є обовязковою нормою, це просто прохання, яке можна проігнорувати.

    Обовязковою нормою - є предявлення, а не передача 3 документів - техпаспорт, посвідчення водія і страховка.

    Люди, будьте розумніші!
    вшь reply Volodymer
    проігнуруй і заберуть твоє авто на штрафплощадку
    Анонім reply Volodymer
    Згідний на всі 100%, але це німецький автопром, якщо пам'ять не зраджує, vin-код на лобовом склі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Перетворили старий хлів на сімейну майстерню: подружжя з Копичинців створює дизайнерські меблі та декор 19:00 Від черешні до молодої картоплі: які ціни на ринку Тернополя play_circle_filled photo_camera 18:03 Тернопільський музей поповнився унікальною церковною реліквією photo_camera 17:30 Восьмеро ангелів, чиї мрії обірвала війна: згадаємо дітей, загиблих у Тернополі Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Синоптики попереджають про грози на Тернопільщині 16:20 Кременецькому ботанічному саду виповнюється 220 років 15:35 На вулиці Родини Барвінських демонтували незаконно встановлені обмежувачі руху 15:06 Розстріляв трьох цивільних у Доброводах: засуджений оскаржує довічне ув’язнення 14:10 На Тернопільщині п'яний водій ЗАЗ Sens врізався у вантажівку та злетів у кювет 13:36 Тернопільщина першою в Україні впровадила автоматичний запис дій поліцейських під час застосування зброї 13:00 Жителя Чорткова уже вдруге затримали із забороненими речовинами 12:41 Бойові підрозділи корпусу «Азов» на дронових навчаннях у Швеції (Прес-служба) 12:30 У Тернополі за місяць евакуювали 58 автомобілів, припаркованих з порушеннями photo_camera 12:00 В аварії на Поліській травмувався мотоцикліст 11:33 Десятки дзвіночків на деревах: у Тернополі вшанували пам'ять дітей, які загинули через війну photo_camera 11:09 На Чортківщині 73-річна водійка збила 16-річну дівчину 10:30 У Тернополі облаштують нові дитячі майданчики та оновлять спортивні зони 10:10 Тернополянка стала жертвою шахраїв, заплативши за «магічні обряди» майже 3 тисячі доларів 09:44 У Чорткові відкрили футбольну академію львівських «Карпат» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up