Пенсіонера, який зник безвісти знайшли в лікарні. Він потрапив у ДТП

Пенсіонера, який зник безвісти знайшли в лікарні. Він потрапив у ДТП

Інформація про зникнення 74-річного пенсіонера з Тернополя надійшла до правоохоронців від сина чоловіка. З його слів, батько мав проблеми з пам’яттю, вже неодноразово йшов з дому і зникав.  Цього разу пенсіонер пішов вранці по воду і не повернувся, зв’язку з ним не було. 

У цей час до правоохоронців надійшло повідомлення про ДТП у Збаразькому районі. Постраждалий був в шоковому стані та нічого не міг про себе сказати. Співробітники поліції почали встановлювати особу чоловіка, на якого наїхав автомобіль, ним виявилося безвісти зниклий пенсіонер.

Аварія трапилася 15 січня близько 18 години поблизу села Ліски Збаразького району. Зі слів водія автівки марки «ВАЗ-2109», він рухався в напрямку Кременця, коли раптово на дорогу вийшов невідомий. Наразі потерпілий з травмами різної важкості перебуває у лікарні. За фактом ДТП слідчі розпочали  кримінальне провадження за статтею 286 ККУ. Триває досудове розслідування, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

 

Відео дня

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:50 BMW мчав зі швидкістю 174 км/год в населеному пункті 21:00 Історик «Хорват»: охороняв небо Тернополя, тепер на передовій photo_camera 20:00 300 доларів за відстрочку: судили головного спеціаліста мобілізаційного відділення 19:00 У Зарваниці відбудеться загальноукраїнська проща Від читача 09:00 Просимо всіх не байдужих,підписати петицію нашому Герою(посмертно) 18:15 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через грози і шквали 18:00 «Маємо боротися за тих, чия доля невідома». Акцію-нагадування провели у Тернополі 17:00 Четверо випускників Чорткова отримають грошова винагороди за високі результати НМТ-2025 16:02 Збили велосипедистку на Збаразькій 15:00 Сформували календар матчів на сезон 2025/26: коли гратиме тернопільська «Нива» 14:00 Позбавлений права керування на 7 років знову сів за кермо — інцидент на Шумщині 13:00 Музей в Тернополі отримав цінну ікону, яку намагалися незаконно вивезти з України 12:00 Укрзалізниця розширює перелік поїздів із жіночими купе 11:15 Одружився захисник «Азовсталі» Михайло Діанов 10:00 Готуємо чізкейки з ягодами: класичні рецепти і без випічки 09:00 Хвилина мовчання на честь тернополянина Григорія Сипка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up