Перевищення за драгером у 12 разів: на Шептицького п'яний водій пошкодив свою і чужу машину

Перевищення за драгером у 12 разів: на Шептицького п'яний водій пошкодив свою і чужу машину

Водій Volkswagen Caddy, рухаючись заднім ходом, зіткнувся із припаркованим автомобілем Renault.

13 червня, близько 14-ї години, на службовий планшет патрульних надійшла інформація про те, що на вулиці М. Шептицького трапилася ДТП без потерпілих за участі двох автомобілів, повідомляє патрульна поліція Тернопільщини

Прибувши за вказаною адресою, поліцейські з'ясували, що водій Volkswagen Caddy, рухаючись заднім ходом, зіткнувся із припаркованим автомобілем Renault, внаслідок чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Окрім того, спілкуючись із кермувальником Volkswagen, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти огляд на визначення стану алкогольного сп'яніння за допомогою алкотесту "Драгер". Результат огляду — 2,36 проміле алкоголю в крові, що перевищує допустиму норму у 12 разів.

На 50-річного водія інспектори склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвели до ДТП) КУпАП та протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

Патрульні нагадують водіям про відповідальність не лише за їхнє життя та здоров'я, але й за життя та здоров'я інших учасників дорожнього руху.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд 13:00 Понад 16 мільйонів передбачили на оновлення тротуарів для безбар’єрного простору в Тернополі 12:30 Розпочались виплати березневого кешбеку за пальне 12:00 У Чорнобильській зоні відчуження після падіння безпілотника — масштабна пожежа photo_camera 11:36 У центрі Тернополя пожежа в будівлі (оновлюється) play_circle_filled photo_camera 10:50 Звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно присвоїли ще 21 захиснику 10:10 У День пам'яті та перемоги над нацизмом в Тернополі молились за спокій душ усіх, хто загинув на війні 09:20 19-річному водію BMW вручили підозру після смертельної аварії на Дамбі 09:00 На щиті повертається 19-річний Герой з Борщівщини Віктор Логазюк
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up