На Тернопільщині протестувальники перекрили дорогу державного значення через її жахливий стан

На Тернопільщині протестувальники перекрили дорогу державного значення через її жахливий стан
  • На акцію протесту 29 липня вийшли жителі Скалатської ОТГ, що на Тернопільщині. Вони перекрили дорогу Тернопіль-Скалат-Жванець.
  • Люди кажуть, що дорогою неможливо проїхати ні машиною, ні автобусом. Міська влада зробити нічого не може, бо дороги державного значення обслуговує обласна служба автодоріг.

Про перекриття руху на дорозі Тернопіль-Скалат-Жванець, поблизу села Колоївка та міста Скалат, інформують у прес-службі ГУНП в Тернопільській області. 

- Люди рухаються по пошкодженних ділянках доріг і вимагають, аби на місце прибули представники органів місцевого самоврядування та служби автомобільних доріг, - йдеться в повідомленні. - Причиною такого вчинку став неналежний стан доріг. Люди просять звернути увагу представників служб та здійснити ремонт дороги.

Як дізнались журналісти "20 хвилин", на місці вже перебувають представники Підволочиської райдержадміністрації та Скалатської ОТГ. 

- Дорогу перекрили між Скалатом та Колоївкою, - каже секретар Скалатської міської ради Софія Магмет. - Там дуже погана дорога, такої, напевно, немає у всій області. Там їдуть з кар'єру великогабаритні автомобілі, які руйнують дорогу. Там неможливо переїхати ні легковим автомобілем, ні автобусом. Ми кожного тижня ми висилали листи, щоб нам відремонтували дорогу, реакції немає. Тому люди ідуть до крайнощів. У людей немає виходу. 

Легківки наразі активісти пропускають, а от із вантажівок утворився затор.

Правопорядок на місці події забезпечують правоохоронці.

Про події на дорозі "Тернопіль - Жванець" на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Ігор Василів. 

У Службі автодоріг в Тернопільській області прокоментували ситуацію.

 - 26 липня нам поступило повідомлення про те, що 29 липня люди виходять на стихійний мітиг з  перекриттям руху, - каже заступник начальника САД в Тернопільській області Юрій Іваниця. - Я виїхав на місце, зустрівся з людьми. Перша за все хочу сказати, що так, дорога зруйнована. Якщо так взяти ширше то наші всі дороги в Тернопільській області, вони всі зруйновані. Вони не ремонтавані 20-30 років. На дорозі "Тернопіль-Скалат-Жванець" ці самі місця, де дорога зруйнована вщент - місце  виїзду автомобілів з кар'єру. Безумовно, люди мають право висловити своє бачення, але не таким чином. Ще раз підкреслюю, що у нас всі дороги у такому стані через постійне недофінансування.

У Підволочиській РДА розповіли, що про акцію протесту люди повідомляли завчасно відповідними листами та збирали підписи. На акцію прийшло близько 30-ти людей. Ймовірно, мітингуватимуть вони і завтра, 30 липня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Ольга Василівна
    Іваниця, Юлик - ще ті корупціонери, вони тихо передали в оренду, самі собі, на підставних осіб єдиний в області робочий асффальтно бетонний завод
  • Тарас Коковський
    Стан доріг країни - свідчення якості господарювання і рівня крадійства (((
  • Ангел
    Іваниця ти з Юликом взяли в оренду асфальтно битоний завод !!
  • Вадим Грач
    Гірше тільки Гусятин !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд 13:00 Понад 16 мільйонів передбачили на оновлення тротуарів для безбар’єрного простору в Тернополі 12:30 Розпочались виплати березневого кешбеку за пальне 12:00 У Чорнобильській зоні відчуження після падіння безпілотника — масштабна пожежа photo_camera 11:36 У центрі Тернополя пожежа в будівлі (оновлюється) play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up