Поки водій фотографував аварію, його збила інша машина. Врятувати життя медикам не вдалося

Поки водій фотографував аварію, його збила інша машина. Врятувати життя медикам не вдалося

Аварія з потерпілими трапилася на дорозі поблизу села Гаї Гречинські Тернопільського району 10 грудня близько 20:50. 

Водій автомобіля OPEL Vivaro, рухаючись об'їзною дорогою, на перехресті вулиць Текстильна-Морозенка, збив перехожого, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області. 

Потерпілий - тернополянин, 1961 року народження. Його з закритою черепно-мозковою травмою, закритою травмою грудної клітки та живота, закритим переломом плеча й правої гомілки доправили до лікарні. Проте врятувати життя потерпілому не вдалося.

За попередньою інформацією, загиблий знаходився на проїжджій частині дороги, оскільки фотографував наслідки ДТП з матеріальними збитками, яка трапилася за його участю та оформлялася в порядку "Європротоколу". Ділянка дороги, де трапилося нещастя, освітлювалася недостатньо.

Водій автомобіля OPEL попередньо тверезий. У нього відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю. Чоловік каже, що бачив дві автівки, які стояли на перехресті після ДТП. Людину на дорозі помітив в останній момент і уникнути зіткнення не встиг. Триває слідство.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • Володимир Леонтюк
    Final Destination нагадало...
  • Іван Ма
    В нас і желетка може недопомогти коли їздять швидко або пяні
  • Олеся Чванкіна
    Дуже хороша людина загинула
    Роман Конста reply Олеся Чванкіна
    Хорошая чем?
    Тем что нарушил правила пдд? Вышел на дорогу.
    Тем что вместо оказания помощи решил сделать "клевые" фоточки на память?
  • Рост
    Роман Конста розумію що ти моральний урод. Як можна втішатись з чужого горя. Тим більше не знаючи всіх фактів і обставин події.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:02 Важливо, що про них пам’ятають: у День Героїв нагородили тих, хто віддав життя за Україну. Посмертно 14:00 Призначили дату розгляду апеляції нардепки Марченко, якій присудили два роки тюрми 13:00 У палатах обласної дитячої лікарні облаштували розкладні ліжка для рідних пацієнтів photo_camera 12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського 22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up